Trendwatcher

  • Gespecialiseerd in consumenten electronica
  • Toegankelijk en behulpzaam
  • Brengt een afwisselend aanbod

Platolaan 8
2408DR Alphen a/d Rijn

examineren@xxxxx.com
06819xxxxx

8.3
236
01-01-2013
196

17

23

Technisch - voor zover te kunnen te beoordelen - goede staat; wel af en toe probleem met richtingaanwijzer; raw hendel of relais stuk (2e hands hendel gekocht) Wel veel kleine gebreken, zoals: - Greep klep handschoenenkastje gebroken (heb deze vervangen) - Middenconsole: 4 vierkante afdekplaatjes beschadigd (heb deze vervangen) - Middenconsole plaat beschadigd t.p.v. 4 vierkante afdekplaatjes (heb deze vervangen) - Clarion NX302E navigatie systeem/radio: bediening gebrekkig. (nog geen oplossing) - stoelbekleding: zitting bestuurdersstoel doorgesleten. (ga nieuwe hoes bestellen) - interieurverlichting lampjes deels stuk (lampjes zijn vervangen) - rechter buitenspiegel: bevestigingstrips afdekrand afgebroken. (nog geen oplossing) - rondom vele kleine beschadigingen (putjes, krasjes) (nog geen oplossing) - blanke lakschade motorkap (andere kap gekocht met inruil oude kap) - Zit nog te wachten op diverse facturen en origineel APK keuringsbewijs, Rutger heeft mij toegezegd dat hij deze week alles aan mij zal toesturen. Algehele conclusie: Technisch goede auto met diverse kanttekeningen.

Product: Volkswagen Transporter T5 (Auto van ons Bedrijf)

Mooi apparaat voor een leuke prijs, maken er al veel gebruik van

Product: AFK Royalty Line Airfryer - 3.0L / 1400 Watt

Goed en snel geleverd.

Product: Capital Oakmont Swiss Boxkussen (2 Stuks)

prima product snel geleverd

Product: 3x Sonax Handclean Professional 250ml

Super mooie kleuren, blijft goed zitten. erg tevreden.

Product: Urban Decay Naked 2 Palette (twv €54,95)

top veilingbox had wel iets van een top merk had ingezeten maar alles valt goed mee ik denk dat ik mijn bedrag zeker terug heb gekregen doe zo verder op de goede weg ik kijk al uit maar de volgende die ik kan pakken de aanhouder wint toppy philip

De afhandeling was heel snel. Ik heb alleen het merk van de machine gemist want de school heeft het merk Casio,namens de overheid, verplicht gesteld en dat was in dit geval niet zo.

Product: Wiskundige Rekenmachine (Uitgebreid)

goede conditie

Product: Nintendo 2DS Blauw + Mario Kart 7

De advertentie beschrijving klopte niet helemaal, want er zat geen lader bij. Dit stond niet in de advertentie vermeld. Even telefonisch contact gehad en we zijn keurig netjes tot een tevreden oplossing gekomen. Toestel zelf was keurig netjes zoals beschreven

Product: Canon IXUS 132 Zwart t.w.v. 185 euro