Trendwatcher

  • Gespecialiseerd in consumenten electronica
  • Toegankelijk en behulpzaam
  • Brengt een afwisselend aanbod

Platolaan 8
2408DR Alphen a/d Rijn

examineren@xxxxx.com
06819xxxxx

8.3
236
01-01-2013
196

17

23

Snelle levering,prima

Product: 2-Pack White 'n Go Voegenmarker (** FILMPJE **)

Mooie deals te vinden in de flash-sales van deze aanbieder. Prima kwaliteit Bahco gereedschap gekocht waaronder een vijftal van deze rolmaten. Twee gehouden, drie weggegeven aan technische kennissen die er erg blij mee waren door de prima kwaliteit! Jammer dat deze sale over is... Verzending ook prima in orde en snel. kortom: klasse!

Product: Bahco Rolmaat 8 meter

DE PRODUKTEN ZIJN OK, VELE MOGENLIJKHEDEN VEEL KEUS,

Product: Kodak EasyShare M340

Was netjes verstuurd zoals gewonelijk.

Product: X-Streambox Player (GRATIS TV-Kijken!)

De boeken zijn perfect op tijd verstuurd geweest. Ga zo verder Yves

Product: 20 stuks Suske en Wiske Boeken

Mooie set gatenzagen, voor een erg zacht prijsje, kavel van R (Rutger?) van JouwVeilingen. Mooie aanbiedingen van Bahco gereedschap, toch een kwaliteitsmerk! Prima spul, goed verpakt maar... nou nog een goede transporteur inzetten! Stevig plastic verpakking was opengescheurd maar de set was niet beschadigd. Vorige zending was kletsnat. Heb ik bij Post.NL nog nooit last van gehad. Zal dat buiten m'n beoordeling houden! Daarom voor product en aanbieder een 9.

Exact zoals aangeboden

Product: Bahco 4559-36 Boutenschaar 900mm t.w.v 325 euro

Bij jouw veilingen vind ik betere aanbieders die mij de spullen leveren. Snel en accuraat. Bij verkeerd of defect geleverd in tegenstelling van de vermeldingen bij een artikel, kan het zonder extra kosten vervangen worden, of ik krijg gewoon een nieuw product toegestuurd. Ook Rutger van Jpuw Veilingen is iemand die altijd met een oplossing komt. Toppie mensen.

Ik ben zeer tevreden over deze aanbieder en het product wat ik gewonnen heb. Sowieso heb ik helemaal niets te klagen over JouwVeilingen. Een fantastisch bedrijf met zeer behulpzame medewerkers. Ik kan deze website iedereen aanbevelen!