Trendwatcher

Ik ben voornamelijk gespecialiseerd in consumenten electronica en gadgets. Voor de veilingen die onder mijn beheer vallen is ons doel om zo mooi en duidelijk mogelijke foto's te maken. Via deze pagina kunt u mijn beoordelingen bekijken die klanten over mij schreven en kunt u via de button direct mijn veilingen van vandaag bezoeken.

  • Gespecialiseerd in consumenten electronica
  • Toegankelijk en behulpzaam
  • Brengt een afwisselend aanbod

Platolaan 8
2408DR Alphen a/d Rijn

examineren@xxxxx.com
06819xxxxx

8.3
236
01-01-2013
196

17

23

Care collection - handig setje zoals je bij langere vluchten mee krijgt - handig ook tijdens andere tochtjes met kleine lichtgewicht verpakkingen van de meest essentiële reisbenodigdheden.

Schitterende keukendoek met scandinavisch motief, mooi genoeg als wanddecoratie maar zeer zeker ook een prima stevige linnen droogdoek zonder pluis. Snel geboden, snel meegeleverd met de andere bestellingen. Prima dus weer. Hoop er lang plezier van te hebben.

Prachtige tas, maar waar heb ik omschrijving van afmetingen gemist? Voor mij meer een flinke laptoptas in plaats weekend tas. Schitterende kwaliteit, zonder meer. Jammer dat deze apart werd verzonden van andere bestellingen van dezelfde aanbieder terwijl het qua gewicht en afmetingen gemakkelijk bij elkaar had gekund en mij dus dubbele verzendkosten en administratiekosten heeft gekost. Voor het object een 10, dus deze aparte verzending paar sterren minder.

Mannen! Haute Couture? Het merk labeltje kwam niet in beeld. Schitterend rokje zonder maat aanduiding. Snap dat er niet aan werd gedacht een taillemaat op te geven. Maar betaalde prijs prima in verhouding met gekochte en mooier dan op de foto's!

Aanbieder maakt duidelijke foto's waarop het artikel zo aantrekkelijk en duidelijk mogelijk in beeld komt. Omschrijvingen in het algemeen ook duidelijk. Komt dus overeen.

wat leuk eerste keer bieden op een veilingsite , en nog winnen ook , goede uitleg van het biedenspel alles overzichtelijk weergegeven een aanrader om ook eens te proberen s6 verders jouwveilingen ik kom gauw weer eens terug