Trendwatcher

  • Gespecialiseerd in consumenten electronica
  • Toegankelijk en behulpzaam
  • Brengt een afwisselend aanbod

Platolaan 8
2408DR Alphen a/d Rijn

examineren@xxxxx.com
06819xxxxx

8.3
236
01-01-2013
196

17

23

super service 1 boek was beschadigd maar werd gelijk een nieuwe voor op de post gedaan. top. groet margreet

Product: Annie M.G Schmidt - Allemaal Sprookjes

2 boeken hebben waterschade opgelopen waardoor er schimmel opzit en de bladzijden aan elkaar verkleefd zijn.

prima product , snelle levering

Product: SWAT Zaklamp HL-110 (2e Generatie) - SALE

Geachte Rutger, M'n bevindingen jegens de ladder zijn deels positief en deels niet, 't formaat in transsport ogen gezien is perfect, 't systeem van hoogte instelbaarheid daar in tegen minder handig in variabele hoogte instelbaarheid. hierbij komt dat de beveiliging instelbaarheid niet echt m'n vertrouwen wekt! Mvg Tzaar

Product: Steekladder 3.20M

Dit is echt mega goedkoop! toevallig kwam ik deze anabieding tegen via Google. Ik heb er gelijk 2 gekocht voor mijn kleinkinderen. Bedankt en tot snel. gr, uit alkmaar

Erg mooie parasol, stevig, mooi draaimechanisme, kantelbaar dus helemaal naar wens te richten. Erg mooie kleur groen. Bijna 3 meter!

Product: Silvertree - Brockton Parasol - Groen

laat de zon maar schijnen

Product: Parasol met zwengel - Zwart

Deze uitlaat onlangs aangeschaft en gemonteerd op mijn Suzuki GSR600A. De uitlaat klinkt geweldig! Eindelijk de sound op mijn GSR die ik al sinds mijn aankoop van de fiets wilde! vr. gr. Willem

Product: GPR Ghost Aluminum Uitlaat Suzuki GSR600

Kan hier nog niets over kwijt, heb zelf niet de mogelijkheid om de tafel op te halen. Van jouwveilingen is men een mogelijkheid aan het zoeken om de tafel te bezorgen op mijn adres, zelf lukt dit mij echt niet auto te klein en medische gezien een te lange rit voor mij, ben herstellende van een hersen infarct. Kan dus nog geen beoordeling geven. Hoop dit binnenkort wel te kunnen wanneer we aan de betreffende tafel kunnen plaatsnemen.

Product: Hartman - Europa Mosaic - Decor Tafel