Trendwatcher

Ik ben voornamelijk gespecialiseerd in consumenten electronica en gadgets. Voor de veilingen die onder mijn beheer vallen is ons doel om zo mooi en duidelijk mogelijke foto's te maken. Via deze pagina kunt u mijn beoordelingen bekijken die klanten over mij schreven en kunt u via de button direct mijn veilingen van vandaag bezoeken.

  • Gespecialiseerd in consumenten electronica
  • Toegankelijk en behulpzaam
  • Brengt een afwisselend aanbod

Platolaan 8
2408DR Alphen a/d Rijn

examineren@xxxxx.com
06819xxxxx

8.3
236
01-01-2013
196

17

23

Goedendag Dit is de eerste keer dat ik mee deed voor een veilingbox. Het was eigenlijk best wel spannend. Je weet niet wat je koopt. Toen dit in huis kwam, direct openmaken. Wat een leuke spullen zitten erin. Een volgende keer doe ik het weer. Het is echt aan te raden.

Een absolute aanrader! Overal was hij uitverkocht en de kids schreeuwde hier al langere tijd om. Ik was daarom ook blij verrast toen ik hem bij jullie ineens zag opduiken ;).

Product: Fidget Spinner - The Original USA (Assorti Kleur)

Goede kwaliteit en sterke straal licht. tevreden mee!

Product: SWAT Zaklamp HL-110 (2e Generatie) - SALE

paket goed ondvangen duurde alleen wat lang zodat ik een bericht heb achter gelaten maar de volgende dag was het5 paket onderweg

Product: Bluetooth Speaker met LED Verlichting

Prima afgehandeld

Prachtig partijtje, worden in decoratie verwerkt.

Product: Partij iPhone 4 Screenprotectors

Verpakking was goed en stevig snelle levering

Product: Doos vol met Diverse Sleutelhangers (* POPULAIR *)

Echt een verrassende box. ik keek regelmatig en bedacht me geen moment toen ik de kans kreeg. Mooie dingen in de box met een verrassing onderin, oké, ik moest wel wat onderdelen bijbestellen om de verrassing ( laptop) aan de praat te krijgen maar hij werkt perfect. Bedankt Rutger ,

Mooi brilleke!

Product: Trendy Sunglasses in beschermcase