BosB Veilingen

Wij spelen in op de actuele trends en passen hierop ons veilingaanbod aan. Bij ons zul je over het algemeen de populaire gadgets tegen komen van de laatste tijd. Door mee te gaan in de trends is ons aanbod vaak afwisselend en actueel.

  • Benaderbaar
  • Klant gericht
  • Snelle afhandeling

Postbus 8135
3009AC Rotterdam

veilingen@xxxx.nl
06153xxxxx

9
1071
15-09-2016
986

48

37

Goede en snelle levering. Het product is onbeschadigd aangekomen.

Product: Happa RVS peper en zout stel

snelle levering en prima product

Product: 2x Fit Track armband - nieuw in doos.

Perfecte transactie, helder en snel.

Product: Laptop Toshiba Tecra M10

gewoon goed

Product: Baby olifant kussen

leuke puzzels

Product: 2x 3D grote houten puzzel

Keurig verpakt en snel verzonden

Product: Blu-ray - Savages

Product: Blu-ray - 16Blocks

Item zoals beschreven, snelle verzending

Product: 1x digitale schuifmaat. 150mm.

Hallo Bjorn, De waterkoker was snel geleverd, helaas stuk, maar een telefoontje naar jouw en het is weer goed geregeld grote klasse, bedankt.

Product: RVS waterkoker 1.8L Nieuw