Capital Veilingen

In deze veiling bieden wij diverse kavels aan die wij veilen voor derde partijen. In deze zogenaamde inbrengveiling is het maar net wat onze opdrachtgever ons aanbiedt om namens hun te veilen. Wilt u ook iets laten veilen? Neem dan contact met ons op via 0172-749029!

  • Capital Veilingen
  • Afwisselend aanbod
  • Ook iets veilen? Neem contact op!

Ondernemingsweg 2 B
2404HN Alphen a/d Rijn

steff@xxxxxxxxxxxxx.be
01727xxxxx

9.1
544
01-03-2013
503

27

14

Voor iedereen die tijfelt, jouwveiling is een betrouwbare partij en ik ben al jaren klant. zie ook hun reviews op internet! Gewoon snel bestellen dus! Veel plezier ermee alvast, groetjes van mij!

Product: Magic Flow Ring 3D Ring - Magische Armband

Ziet er top uit ,geluid top

Product: Beats Solo2 Wired On-Ear Headphone

Power adapter werkt prima ,echter b grade had het niet mogen zijn ,rondom de aansluiting voor de laptop is het volledig verlijmd , zit deuglijk vast maar niet b-grade waardig ,verder Kabel wat kleine beschadigingen maar geen probleem hiermee

Product: Apple 60w MagSafe Power Adapter

Al jaren klant en ook deze actie is weer top! Had hem super snel in huis en ben er erg blij mee. ik gebruik hem o.a voor de spreekbeurten van mn dochter en om muziek op te zetten voor in de auto. tnbkzzz

Product: Pioneer DJ 8GB USB Stick (** OP=OP **)

Leuk opgezet en uitgewerkt idee. Weet nu hoe mijn kansen te vergroten. Vind wel, dat het gesprek bij sommige "bekenden" te lang was en niet doeltreffend.

Heb niks