Capital Veilingen

In deze veiling bieden wij diverse kavels aan die wij veilen voor derde partijen. In deze zogenaamde inbrengveiling is het maar net wat onze opdrachtgever ons aanbiedt om namens hun te veilen. Wilt u ook iets laten veilen? Neem dan contact met ons op via 0172-749029!

  • Capital Veilingen
  • Afwisselend aanbod
  • Ook iets veilen? Neem contact op!

Ondernemingsweg 2 B
2404HN Alphen a/d Rijn

steff@xxxxxxxxxxxxx.be
01727xxxxx

9
718
01-03-2013
652

38

28

heb het nog niet gebruikt,kan dus geen beoordeling geven.

Product: CORONA ZELFTEST KIT COVID-19 (** TIP **)

ja was goed verpakt en geen meldingen van iets anders

Product: Medische Infrarood Elektrische Thermometer

Dank Steff prettig weekend

geld niet waard. 2 gehaald. totale waarde nog geen 20 euro

Product: Ultimate Speelgoed Box Trending (** TIP **)

Voor welk product niks gehad maar voor jou een dikke tien gr hennie

Snelle levering en zoals getoond op de foto's.

Product: Leftovers Schiphol Gevonden Voorwerpen #036

Keurige aanbieder. Item snel en correct ontvangen conform omschrijving veiling.

Product: Apple Airpods 2e Gen + Oplaadcase

De telefoon kwam in perfecte staat aan. Binnen 2 werkdagen had ik hem al binnen, terwijl er 5-7 dagen stond. Helemaal top dus! Ook de telefoon zelf was helemaal top. Het doosje zat nog in het folie, dus nog niet opengemaakt oid. Echt gloed nieuw. Super blij mee! Thx

Product: OnePlus Nord 5G 128GB - Zwart (** NIEUW **)

Citizen horloge voor mijn man gekocht. Wordt door de veiling zelf geveild. Ze geven aan dat het niet bekend is wat de herkomst is. Achteraf zie ik dat ze gewoon foto’s van Wish oid gebruiken. Ook zijn ze er al eerder in een beoordeling op zijn gewezen dat het horloge imitatie is. Je hoeft er ook geen expert voor te zijn om te zien dat het een goedkope imitatie is. Daarna bieden ze het product nogmaals meerdere malen aan. Kortom, ze bieden willens en wetens een vervalst product aan. Als professioneel bedrijf zou je dat echt niet moeten willen. Ten eerste voor je naam, en omdat je het als bedrijf duidelijk willens en wetens doet wordt je nog veel zwaarder gestraft dan normaal, tot wel vier jaar gevangenisstraf of een geldboete van de vijfde categorie. Maar goed, waar het mij om gaat is dat ik echt denk dat dit niet door de beugel kan, en verder natuurlijk vind ik het heel jammer, voelt als opgelicht worden.

Product: CITIZEN Blue Angels World Chronograph