JouwVeilingen BV

Mijn naam is Steff. Ik ben verantwoordelijk voor het aanbod van de veilingen vanuit het hoofdkantoor van JouwVeilingen. Samen met Rutger beheer ik de veilingen die wij namens het hoofdkantoor aanbieden. Dagelijks proberen wij u een zo afwisselend mogelijk aanbod te bieden zodat er iedere dag wel iets voor u bij zit. Namens mijzelf en Rutger wens ik u heel veel plezier met onze veilingen.

  • Veilingen van het Hoofdkantoor
  • Afwisselend aanbod
  • Ervaren in sourcen populaire artikelen

Ondernemingsweg 2 B
2404HN Alphen a/d Rijn

steff@xxxxxxxxxxxxx.be
01727xxxxx

9
451
01-03-2013
411

26

14

Leuke pallet 60 procent bruikbaar maar voor dat geld geen klagen

Verkoopt goed spul...

Product: D-link Wi-Fi AC750 Portable Router and Charger

Goede artikelen...

Product: SCOPE TRAFFIC HD 1080P GPS TC-900

Leuk dingetje om cadeau te geven ik moet er een kabeltje in doen en hezellfde kabeltje gaat ook rechtstreeks zonder powerbank opladen naar mijn foon .. Ik vraag me het nut af van die bank hoewel die wel leuk uitziet

Product: Pokeball Powerbank 6.000mAh.

iPod ziet er uit als nieuw, zoals ook de laadkabel en headset. Kleinzoon gaat blij zijn als Sinterklaas langskomt. Toch wel weer een puntje van aandacht. De iPod zat los in een te grote doos. Beter misschien in een bubbeltjesenvelop.

Product: Apple iPod Nano 8GB Zilver (Ex-Demo)

Jammer dat er maar één soort jongens en één soort meisjes kado's inzitten.

Product: 30-Delige Sinterklaasbox 2017-2018

De jeugd heeft hun hele huis ingericht met deze prachtige meubelen. Ook hier weer, heel veel spullen voor weinig geld en nog mooie ook!

Product: Pallet met Retouren van Meubels (BOX-PALLET)