Consumer Outlet

Wij zijn A50 Outlet, Al ruim 5 jaar ervaring in de retouren en overstocks markt. Ons aanbod varieert van broodbakmachines tot aan telefoon accessoires. Bij binnenkomst van de goederen worden de producten uitgebreid onder de loep genomen en deze zonodig schoongemaakt voor de verkoop.

  • Groot divers aanbod
  • Wekelijks actief op de veiling
  • Jong & innovatief

Poort van Midden Gelderland Rood 20
6666LT Heteren

info@xxxxxxxxxx.nl
06-43xxxxxx

7.6
76
31-10-2018
55

7

14

tot op heden nog niets ontvangen duurt heel erg lang allemaal

Product: Salora 32LED1600

Wat is dit. Anderhalve week geleden betaald, is ook de status van de order. Verder niets vernomen. Gaat lekker met jullie. Dit is de derde melding die ik doe!!!

Product: Acer RT280KAbmiipx - 71cm 28inch

Goede retailer. Snelle levering

Product: Sony KD-49XF7004 - 4K tv

Het heeft geen zin om op Jouwveilingen.nl een aanbieder te beoordelen. deze worden door de eigenaar van Jouwveilingen.nl maar naar eigen oordeel verwijderd. Dat is eenvodigweg niet zoals het hoort!

Product: ASUS VZ279HE - Full HD IPS Monitor

prachtig, snelle verzending

Product: LG DM2780D-PZ Zwart

we zouden bij de philips airfryer nog een bakplaat en een kookboek krijgen maar na verschillende berichten is hebben we nog niets gekregen zeer slechte zaak

Product: Philips Avance Airfryer XL HD9241/40 - Hetelucht

Hallo beelt. Is goed. Geleid. Slegt

Product: Salora 24LED1600

Product was niet juist vermeld daarna langdurig geprobeerd dit op te lossen, uiteindelijk na bijna 5 weken opgelost. Beetje pech volgende keer beter denk.

Product: LG 43UK6300 - 4K tv