Dealtraders Veilingen

Wij zijn een bedrijf dat onder eigen label producten importeert in Nederland en Belgie. Deze producten veilen wij op JouwVeilingen maar wij doen ook regelmatig acties met grote bekende dagaanbiedingswebsites in Nederland en Belgie. Bekijk ons veilingaanbod dagelijks en bied mee!

  • Eigen label en producten
  • Professioneel bedrijf
  • Snelle levering

Van den Bergsweg 37
7442CK Nijverdal

ramon@xxxxxxxxxxx.nl
05705xxxxx

8.3
154
06-09-2016
126

10

18

Helaas we hebben hem nog niet in gebruik

Product: Recycle afvalemmer met sensor 70L RVS

Goede kwaliteit en goede service

Product: Juwelendoos - sieradendoos zwart XXL

Keurige service! De elektronische pedaalemmer met sensor werkt volledig naar behoren en ik heb geen zichtbare beschadigingen kunnen vinden! Super snel verzonden en de dag erna in huis. Leuke ervaring aangezien dit mijn eerste aankoop via een veiling was. Bedankt!

de xxl is een luxueuze en mooie juwelencase, helemaal tevreden

perfect, dankjewel Ramon, tot de volgende keer

krasjes op deksel en op de body, stond niets van in de veilingomschrijving, jammer, haalt net het mooie ervan af. verzending zelf achteraan moeten bellen, zou trackingnummer krijgen, maar niet gekregen. is wel makkelijker omzending te kunnen traceren ivm datum van bezorging

Product: Recycle afvalemmer - afval scheiden - 34L - Zwart

helemaal in orde, verzending heb ik zelf achteraan moeten bellen, dus verbeter puntje, wel binnen tijdbestek van 7 dagen

Product: Recycle afvalemmer - 30L - afval scheiden - Grijs

Prima bakken ben er blij mee.Bedankt !

Product: Recycle afvalemmer – 2 X 30L – Prullenbak

mooi, mooier dan verwacht, super.

Product: Discobal met mp3 speler- Led discolamp

Hallo Ramon, alles was weer goed verzorgd, bedankt.