F&S Trading Veilingen

F&S trading handelt in grote en kleine partijen van AA-kwaliteit. Dus geen brand-, rook- of waterschade maar uitsluitend topkwaliteit. Onze kavels zijn afkomstig uit faillissementen, overstock, geannuleerde orders etc. De diversiteit is groot: van verlichting tot elektronica, van gereedschap tot woonaccessoires. Wij streven ernaar om gewonnen kavels binnen enkele dagen bij u af te leveren. Onze kavels worden volledig omschreven, zodat u weet waarop u biedt. Mocht er desondanks tóch iets niet in orde zijn, dan kijken we samen met de klant of we tot een oplossing kunnen komen. Ons motto is immers: geen betere klant dan een tevreden klant!

  • Doorlopend op zoek naar unieke, interessante items.
  • Geen betere klant dan een tevreden klant!

Meerheide 108
5521DX Eersel

veiling@xxxxxxxxxx.eu
06460xxxxx

8.9
489
01-12-2014
450

26

13

Heb hem op een USB poort aangesloten Hij doet het niet .

Product: Compacte powerbank in de vorm van sleutelhanger

zeer betrouwbaar en snelle aflevering. kwaliteit van de schaal is zeer goed.

Product: Prachtige ovenschaal van RoyalKonig, antraciet

Zeer goed alleen het vorige artikel wat ik kreeg was zwaar kut

Reactie F&S Trading Veilingen
Beste heer/mevrouw van Bennekom, (gezien uw woordkeuze waarschijnlijk "heer"), wij hebben van u geen enkele klacht ontvangen m.b.t. het vorige artikel, wat in uw ogen Kwalitatief Uitermate Teleurstellend zou zijn... Wanneer u ons per mail de gegevens stuurt, dan kunnen we kijken of dit op te lossen is. Wij willen immers -indien mogelijk- alleen maar tevreden klanten. Wij horen graag van u. Met vriendelijke groet, F&S trading

Product: Praktische en degelijke allround LED (werk)lamp

Mooi product. Snelle levering. Plus voor deze leverancier

Product: Litermaat / mengkom 2,1 ltr Kitchen&Home (2231)

Voldoende levertijd. Product voldoet

Product: 5.000 spijkers + 5.000 nieten voor de Cannonbolt !

Mooie glazen, en met de extra optie tot meer te bestellen een mooie set bij elkaar gekocht.

Product: Set van 2 dubbelwandige theeglazen (1403)

Artikel tijdig en in goede orde ontvangen.

Product: 2 LED spots van Philips **DIMBAAR** (2333)

een goed product en een tevreden klant

Product: Doos met 50 vel schuurpapier voor schuurmachine

Product: Securequik: Mega sterke bevestigingstape!