F&S Trading

F&S trading handelt in grote en kleine partijen van AA-kwaliteit. Dus geen brand-, rook- of waterschade maar uitsluitend topkwaliteit. Onze kavels zijn afkomstig uit faillissementen, overstock, geannuleerde orders etc. De diversiteit is groot: van verlichting tot elektronica, van gereedschap tot woonaccessoires. Wij streven ernaar om gewonnen kavels binnen enkele dagen bij u af te leveren. Onze kavels worden volledig omschreven, zodat u weet waarop u biedt. Mocht er desondanks tóch iets niet in orde zijn, dan kijken we samen met de klant of we tot een oplossing kunnen komen. Ons motto is immers: geen betere klant dan een tevreden klant!

  • Doorlopend op zoek naar unieke, interessante items.
  • Geen betere klant dan een tevreden klant!

Meerheide 108
5521DX Eersel

veiling@xxxxxxxxxx.eu
06460xxxxx

9
901
01-12-2014
836

41

24

Goede mat! Alleen helaas wat verkleurd... Maar functioneert zoals het hoort!

Product: DIFFERNZ veiligheidsmat voor in een ligbad.

Prachtige armband

Product: Schitterende armband van Dolce Luna (3011)

prima en beantwoord aan zijn doel

Product: Mijn eerste moestuin: kweekkas voor kids

Prima en mooi dank je wel

Product: Soepele plaid donker Burberry-dessin 140 x 140 cm

zeer mooi en nu open op goed weer

Product: Zeer mooie picknickmand met attributen | alu frame

Het was niet méér dan 10 euro waard..

Product: Box vol servetten t.w.v. ca €100

zeer tevreden, wens, nog graag die blauwe. groetjes.

Product: Prachtige armband van Dolce Luna | twv € 199

Beste Paul, Ik ben erg tevreden over de verzending van het kavel. groet, Hans van Riel.