F&S Trading

F&S trading handelt in grote en kleine partijen van AA-kwaliteit. Dus geen brand-, rook- of waterschade maar uitsluitend topkwaliteit. Onze kavels zijn afkomstig uit faillissementen, overstock, geannuleerde orders etc. De diversiteit is groot: van verlichting tot elektronica, van gereedschap tot woonaccessoires. Wij streven ernaar om gewonnen kavels binnen enkele dagen bij u af te leveren. Onze kavels worden volledig omschreven, zodat u weet waarop u biedt. Mocht er desondanks tóch iets niet in orde zijn, dan kijken we samen met de klant of we tot een oplossing kunnen komen. Ons motto is immers: geen betere klant dan een tevreden klant!

  • Doorlopend op zoek naar unieke, interessante items.
  • Geen betere klant dan een tevreden klant!

Meerheide 108
5521DX Eersel

veiling@xxxxxxxxxx.eu
06460xxxxx

9
1046
01-12-2014
972

43

31

Alleen foto's van de doos van de BBQ en ik snap waarom. Werd verkocht als retour van Bol.com met lichte lakschade maar BBQ ziet eruit alsof hij jaren buiten heeft gestaan. Het rooster is verroest, lichte lakschade is een zwaar understatement. Deze bbq is bijna verrot te noemen, heeft totaal niets te maken met een retour van een nieuw gekocht artikel bij Bol.com met lichte lakschade.

Product: Compacte BBQ van Bodum *opknapper*

Mooi artikel en snelle service

Product: Bijzondere armband van Dolce Luna (3038)

Product: Prachtige armband van Dolce Luna (3010)

Product: Exclusief verzilverd collier van Dolce Luna

Product: Elegant armbandje van Dolce Luna (3035)

Product: Sierlijke halsketting van Dolce Luna (3012)

Product: Zilveren bedelarmband van Dolce Luna (3027)

Product: Schitterende armband van Dolce Luna (3011)