F&S Trading Veilingen

F&S trading handelt in grote en kleine partijen van AA-kwaliteit. Dus geen brand-, rook- of waterschade maar uitsluitend topkwaliteit. Onze kavels zijn afkomstig uit faillissementen, overstock, geannuleerde orders etc. De diversiteit is groot: van verlichting tot elektronica, van gereedschap tot woonaccessoires. Wij streven ernaar om gewonnen kavels binnen enkele dagen bij u af te leveren. Onze kavels worden volledig omschreven, zodat u weet waarop u biedt. Mocht er desondanks tóch iets niet in orde zijn, dan kijken we samen met de klant of we tot een oplossing kunnen komen. Ons motto is immers: geen betere klant dan een tevreden klant!

  • Doorlopend op zoek naar unieke, interessante items.
  • Geen betere klant dan een tevreden klant!

Meerheide 108
5521DX Eersel

veiling@xxxxxxxxxx.eu
06460xxxxx

9
708
01-12-2014
656

35

17

super compact, snel geleverd, mega content

Product: Icare eleaf starterkit

Super positief, snelle levering, leuke vaasjes

Product: MOOIE HANDEL: 12 vazen

Mooie kwaliteit schaar , goed verpakt en snel in huis met kennisgeving . Bedankt , Vgr. M van der Donk.

Product: (Wild)schaar van Sabatier **PURE KWALITEIT** 2338

handig mapje , snel en goed verpakt in huis.

Product: Praktische reisportemonnee / documenten-organizer

mooie kwaliteit , snel en goede bezorging.

Product: Prachtig zalm-/ham-mes van Thomas Cookware

goede kwaliteit schort , snel in huis goed verpakt.

Product: Mooi keukenschort van het merk Kook

mooie lampen voor licht in de duisternis , goed verpakt snel in huis.

Product: 2 LED lampen voor in kast, kelder etc (2315)

Ben zeer tevreden met de pannen !

Product: Mooie keramische pannenset van Ballarini

Het apparaat werkt prima

Product: Complete e-smoker startersset