F&S Trading

F&S trading handelt in grote en kleine partijen van AA-kwaliteit. Dus geen brand-, rook- of waterschade maar uitsluitend topkwaliteit. Onze kavels zijn afkomstig uit faillissementen, overstock, geannuleerde orders etc. De diversiteit is groot: van verlichting tot elektronica, van gereedschap tot woonaccessoires. Wij streven ernaar om gewonnen kavels binnen enkele dagen bij u af te leveren. Onze kavels worden volledig omschreven, zodat u weet waarop u biedt. Mocht er desondanks tóch iets niet in orde zijn, dan kijken we samen met de klant of we tot een oplossing kunnen komen. Ons motto is immers: geen betere klant dan een tevreden klant!

  • Doorlopend op zoek naar unieke, interessante items.
  • Geen betere klant dan een tevreden klant!

Meerheide 108
5521DX Eersel

veiling@xxxxxxxxxx.eu
06460xxxxx

9
1045
01-12-2014
972

43

30

Mooi artikel en snelle service

Product: Bijzondere armband van Dolce Luna (3038)

Product: Prachtige armband van Dolce Luna (3010)

Product: Exclusief verzilverd collier van Dolce Luna

Product: Elegant armbandje van Dolce Luna (3035)

Product: Sierlijke halsketting van Dolce Luna (3012)

Product: Zilveren bedelarmband van Dolce Luna (3027)

Product: Schitterende armband van Dolce Luna (3011)

GOED EN SNELLE SERVICE

Product: Prachtig collier van Dolce Luna | twv €159