F&S Trading

F&S trading handelt in grote en kleine partijen van AA-kwaliteit. Dus geen brand-, rook- of waterschade maar uitsluitend topkwaliteit. Onze kavels zijn afkomstig uit faillissementen, overstock, geannuleerde orders etc. De diversiteit is groot: van verlichting tot elektronica, van gereedschap tot woonaccessoires. Wij streven ernaar om gewonnen kavels binnen enkele dagen bij u af te leveren. Onze kavels worden volledig omschreven, zodat u weet waarop u biedt. Mocht er desondanks tóch iets niet in orde zijn, dan kijken we samen met de klant of we tot een oplossing kunnen komen. Ons motto is immers: geen betere klant dan een tevreden klant!

  • Doorlopend op zoek naar unieke, interessante items.
  • Geen betere klant dan een tevreden klant!

Meerheide 108
5521DX Eersel

veiling@xxxxxxxxxx.eu
06460xxxxx

9
1046
01-12-2014
972

43

31

Mooie armband van Dolce Luna voor een fractie van de nieuwprijs. Werd mooi verpakt opgestuurd; niks mis mee! Ik hoop dat er nog meer sieraden worden geveild. Dan ga ik zeker weer meebieden!

Product: Prachtige armband van Dolce Luna (3003)

3 lampen gewonnen voor een scherpe prijs! Keurig nieuw zoals omschreven. Snel geleverd en goed verpakt. Kreeg de mogelijkheid om er voor dezelfde prijs nog een set bij te bestellen. Uiteraard gedaan! Mijn zwager is er blij mee. Bedankt JV !

Product: 3 LED werklampen i-Glow

Waren kleiner van formaat dan ik verwacht had

Product: Doos met 50 vel schuurpapier voor schuurmachine

Dat viel tegen erg klein fotmaat spijkers en nieten .

Product: 5.000 spijkers + 5.000 nieten voor de Cannonbolt !

Een volledige set messen (diverse biedobjecten) "gewonnen". Alles netjes in een zending verzonden. Snelle afhandeling na betaling, en keurig op de hoogte gehouden van wanneer het pakket door de pakketpost aanbieder wordt aangeboden. Zeker (bij leuke artikelen) voor herhaling vatbaar.

Een goede aanbieder, ik heb er al veel bij gekocht via JouwVeilingen. Goede productomschrijvingen, niets overdreven, niets mooier gemaakt dan 't is. Altijd goed verpakt, verzorgd en snel bezorgt. Denkt ook nog mee om de verzendkosten indien mogelijk te beperken door zendingen te combineren. Dikke pluim!