F&S Trading

F&S trading handelt in grote en kleine partijen van AA-kwaliteit. Dus geen brand-, rook- of waterschade maar uitsluitend topkwaliteit. Onze kavels zijn afkomstig uit faillissementen, overstock, geannuleerde orders etc. De diversiteit is groot: van verlichting tot elektronica, van gereedschap tot woonaccessoires. Wij streven ernaar om gewonnen kavels binnen enkele dagen bij u af te leveren. Onze kavels worden volledig omschreven, zodat u weet waarop u biedt. Mocht er desondanks tóch iets niet in orde zijn, dan kijken we samen met de klant of we tot een oplossing kunnen komen. Ons motto is immers: geen betere klant dan een tevreden klant!

  • Doorlopend op zoek naar unieke, interessante items.
  • Geen betere klant dan een tevreden klant!

Meerheide 108
5521DX Eersel

veiling@xxxxxxxxxx.eu
06460xxxxx

9
1046
01-12-2014
972

43

31

Zeer snelle levering en een mooi product.

Product: Prachtige armband van Dolce Luna | twv € 199

Product: Elegant armbandje van Dolce Luna (3035)

Product: Ketting & fraaie hanger van Dolce Luna | twv €119

Product: Bijzondere oorbellen van Dolce Luna (3026)

Product: Mooie hanger van Dolce Luna | twv € 79

Product: Mooi bewerkte ketting & hanger Dolce Luna twv €149

Product: Exclusief verzilverd collier van Dolce Luna

snelle service

Product: DIFFERNZ veiligheidsmat voor in ligbad.

snelle service

Product: Ideale Pizzamaker ! (2322)

Spots zijn onbeschadigd en in prima staat afgeleverd.

Product: 4 LED spots 3 watt | GU10 fitting