iBOOD Stock Sale

JouwVeilingen zorg voor de snelle verkoop van producten met lichte verpakkingsschade die iBOOD overhoudt uit eerdere aanbiedingen. De klanten van JouwVeilingen krijgen de mogelijkheid om deze producten te kopen voor een nog scherpere prijs in een de FlashSales. De artikelen die daarna nog overblijven worden vervolgens weer verkocht per opbod in een speciale veiling die wij iedere zondag organiseren.

ALLE vragen met betrekking dat uw aankoop lopen via JouwVeilingen!

  • Unieke producten (veelal electronica)
  • Afwisselend en groot aanbod
  • Levering in Nederland en Belgie

Ondernemingsweg 2 B
2404 HN Alphen aan den Rijn

flashsale@xxxxxxxxxxxxx.be
01727xxxxx

8.5
1009
10-02-2017
849

79

81

Beste Jan, LG soundbar zeer tevreden, geluid is krachtig, helder en warm geluid. Super blij met deze aankoop. Echt een aanrader voor een mooie prijs Gr. Lies Knegt

Product: LG Soundbar SL8YG Soundbar Subwoofer

De iPad was zo goed als nieuw alleen zat de adapter er niet bij. Die is toen nog keurig kosteloos opgestuurd. Helemaal top!

Product: Apple iPad 2020 Wifi | 32 GB

Het produkt kwam helaas beschadigd door transport aan, daarna super snel en netjes een oplossing geregeld door i-bood, zeer tevreden.

Product: Tierra Outdoor Teakhouten Tuinbank Cordoba

Helaas, het lukt niet om het apparaat te laten werken. De bovenkant zit los en alleen met plakbank kon ik de robotstofzuiger opladen, maar vervolgens lukt geen enkel commando. Een duidelijke miskoop. Ik ben er niet vanuit gegaan dat een showmodel/b-model kapot is. Is er nog wat aan te doen?

Product: Westinghouse Robotstofzuiger en Dweilfunctie

Hebben een mail ontvangen met de mededeling dat de stoel is zoekgeraakt en het geld wordt teruggeboekt. Verder geen andere oplossing aangeboden wat onprofessioneel is temeer iBood dezelfde stoel ook verkoop op haar normale site.

Product: Lifa Living Brisbane Lederen Bureaustoel Bruin

Mooie stevige tafel die tegen een stootje kan Ben er zeer blij mee.

Product: Hygge Ronde Buitentafel | Ø 70 cm WIT

Ik ben zeer verheugd met dit artikel. Prachtig bestek, kwaliteit voor een Hema prijsje!

Product: Villeroy Boch Bestekset Cutlery 30-delig