iBOOD Stock Sale

JouwVeilingen zorg voor de snelle verkoop van producten met lichte verpakkingsschade die iBOOD overhoudt uit eerdere aanbiedingen. De klanten van JouwVeilingen krijgen de mogelijkheid om deze producten te kopen voor een nog scherpere prijs in een de FlashSales. De artikelen die daarna nog overblijven worden vervolgens weer verkocht per opbod in een speciale veiling die wij iedere zondag organiseren.

ALLE vragen met betrekking dat uw aankoop lopen via JouwVeilingen!

  • Unieke producten (veelal electronica)
  • Afwisselend en groot aanbod
  • Levering in Nederland en Belgie

Ondernemingsweg 2 B
2404 HN Alphen aan den Rijn

flashsale@xxxxxxxxxxxxx.be
01727xxxxx

8.7
533
10-02-2017
470

35

28

Prachtig product, mooi geluid, werkt hier volop. Bedankt en een groet, Frank

Product: Urbanears Lotsen MultiRoom Speaker Dirty Pink

De set van 6 is 3 geworden en netjes gerestitueerd. Heel goed verpakt, snel verzonden. Goede service.

Product: SET OF 6 BIG PLATE PLATES BLUE LAGOON 26.5cm

Snel geleverd en de herkenbare kwaliteit van iBood! Alleen geen blauwe doos :)

Product: #1 iBOOD SurpriseBox (** BEPERKTE OPLAGE !! **)

Heel leuke bordjes! Klasse. Practische maat ook. Omdat er één ontbrak is dat keurig verrekend. Klasse, goede service. Was ook uitgebreid veilig verpakt!

Product: Gastro - Sea Blue - Coupebord 13 cm rond sea blue

Werd incompleet geleverd, wat vreemd is, omdat het ook al enige tijd in de Ibood veilingen stond. Jammer had liever de Handyboxxser compleet ontvangen zoals omschreven en gewonnen Maar geld is volledig gecrediteerd.

Product: HandyBoxxser 4x5x5 incl. 4 vakkendozen Boxxser 55

Wegens beschadiging niet geleverd en bedrag teruggestort. Goede service!

Product: Paris Deurgordijn Blauw