iBOOD Stock Sale

JouwVeilingen zorg voor de snelle verkoop van producten met lichte verpakkingsschade die iBOOD overhoudt uit eerdere aanbiedingen. De klanten van JouwVeilingen krijgen de mogelijkheid om deze producten te kopen voor een nog scherpere prijs in een de FlashSales. De artikelen die daarna nog overblijven worden vervolgens weer verkocht per opbod in een speciale veiling die wij iedere zondag organiseren.

ALLE vragen met betrekking dat uw aankoop lopen via JouwVeilingen!

  • Unieke producten (veelal electronica)
  • Afwisselend en groot aanbod
  • Levering in Nederland en Belgie

Ondernemingsweg 2 B
2404 HN Alphen aan den Rijn

flashsale@xxxxxxxxxxxxx.be
01727xxxxx

9.2
259
10-02-2017
245

11

3

ls, het gekochte apparaat kan ik niet echt gebruiken, omdat de beschrijving [ bijgesloten in de verpakking van het apparaat zelf] niet overeen komt met het apparaat. Ik weet niet wat er fout is gegaan bij deze aankoop, maar ik ben dus niet blij. Veel geld uitgegeven voor iets dat ik niet kan gebruiken.

Product: Rio LAHC6 YES tm Laser Hair Remover

prima toestel met een prachtig schermkwaliteit

Product: Alcatel Idol 4 Pro | Windows 10 | 4 GB | 64 GB

Heel goede Fitness tracker, gewoon goed. Prima app voor de mobile telefoon. Uiterst gemakkelijke bediening. Goede kwaliteit.

Product: TomTom Touch Cardio Black Large

Alcatel Pro 4met Microsoft Windows 10 is goede kwaliteit telefoon.

Beste mobiele telefoon beste prijs

werk prima niks mee aan de hand alleen een lader besteld

Product: MOTOROLA Moto G5s Plus 4GB RAM 32GB ZONDER OPLADER

Batterij was stuk, netjes terugbetaald, maar had toch liever een werkend horloge ontvangen natuurlijk.

Product: MyKronoz ZeCircle Premium Flat Black

Kan helaas nog niet keuren omdat ik op vakantie ben en er nog niet mee gespeeld heb! :D

Product: Classic Mini Super Nintendo

Prima service, ook als het een keer niet goed is.

Product: Linksys WRT3200ACM AC3200 Wireless Gigabit Router

Het opladen gaat heel moeilijk , de puntjes moet op de juiste plek zitten . Tis dat hij bij de veiling goedkoop was , anders zou ik dit horloge niet aanraden !

Product: ANALOG SMARTWATCHES W-KRZECLK-GREEN