iBOOD Stock Sale

JouwVeilingen zorg voor de snelle verkoop van producten met lichte verpakkingsschade die iBOOD overhoudt uit eerdere aanbiedingen. De klanten van JouwVeilingen krijgen de mogelijkheid om deze producten te kopen voor een nog scherpere prijs in een de FlashSales. De artikelen die daarna nog overblijven worden vervolgens weer verkocht per opbod in een speciale veiling die wij iedere zondag organiseren.

ALLE vragen met betrekking dat uw aankoop lopen via JouwVeilingen!

  • Unieke producten (veelal electronica)
  • Afwisselend en groot aanbod
  • Levering in Nederland en Belgie

Ondernemingsweg 2 B
2404 HN Alphen aan den Rijn

flashsale@xxxxxxxxxxxxx.be
01727xxxxx

9.3
158
10-02-2017
149

8

1

de app die er bij hoort werkt niet. dus waar ik het eigenlijk voor gekocht hebt wil niet. jammer

Product: ZOOM.ME App-gestuurde Fotolijst

Prima prodcuct.In goede orde ontvangen.

Product: Sitecom WLR-9000 AC1900 High Coverage Wi-Fi Router

Mooie luidsprekers (R1280DB) , maakt dat het geluidsgedeelte mijn recente desktop PC beter tot zijn recht komt. Ondanks dat het een B klasse is, geen enkele aanmerking, keurig in de verpakking plus een snelle levering, helemaal top.

Product: EDIFIER R1280DB Studio Bookshelf Speakers

was jammer genoeg niet meer aanwezig / nu wel weer dan ???. Maar ze hebben het heel goed en netjes opgelost.

Product: Ranex Miro Pendant Lamp Cube Black

Normaal een 10, maar nu een 8. Geen probleem om IBOOD gerelateerd te kopen, maar svp wel een doos goed bekijken voor het versturen. Werd nu ongevraagd getrakteerd op een en ander aan klantinformatie (o.a. originele factuur) en klachtmails etc. van de originele koper richting IBOOD en fabrikant. Ook was het product slecht verpakt waardoor het beschadigd arriveerde. Alleen lichte beschadiging aan de onderkant, dus een meevaller. Gelukkig bleek het door koper en fabrikant geconstateerde defect een eenvoudig door mij te verhelpen probleem. Het product is nu dus gewoon goed voor een prima prijs. Echter, het blijft een ietwat slordig afgewikkelde transactie. Volgende keer weer graag zoals vanouds ;-)

Product: Singer Confidence 7469 Sewing Machine

wat een mooie koeienhuid...we zijn er heel blij mee...zo een mooie kwaliteit...prachtig gewoon

Product: BREAZZ Koeien Huid Sand-Grey 200 x 140cm

Was niet leverbaar.

Product: Lucide LEDECO Pendel 6x3W

Ja heb deze voordelige aanbieding nooit gekregen. Dus helaas kan ik niet zeer tevreden zijn. Ik hoop dat de box nog tevoorschijn komt en ik alsnog van deze aanbieding kan genieten. Mvg. Christian Jongbloet

Product: Lenco Playlink-4 Zwart

Nieuwwaarde te hoog ingeschat

Product: Pallet Restvoorraad iBOOD Sale #231