iBOOD Stock Sale

JouwVeilingen zorg voor de snelle verkoop van producten met lichte verpakkingsschade die iBOOD overhoudt uit eerdere aanbiedingen. De klanten van JouwVeilingen krijgen de mogelijkheid om deze producten te kopen voor een nog scherpere prijs in een de FlashSales. De artikelen die daarna nog overblijven worden vervolgens weer verkocht per opbod in een speciale veiling die wij iedere zondag organiseren.

ALLE vragen met betrekking dat uw aankoop lopen via JouwVeilingen!

  • Unieke producten (veelal electronica)
  • Afwisselend en groot aanbod
  • Levering in Nederland en Belgie

Ondernemingsweg 2 B
2404 HN Alphen aan den Rijn

flashsale@xxxxxxxxxxxxx.be
01727xxxxx

8.5
1031
10-02-2017
866

84

81

Mooie stevige tafel die tegen een stootje kan Ben er zeer blij mee.

Product: Hygge Ronde Buitentafel | Ø 70 cm WIT

Ik ben zeer verheugd met dit artikel. Prachtig bestek, kwaliteit voor een Hema prijsje!

Product: Villeroy Boch Bestekset Cutlery 30-delig

Zeer goed produkt ben er zeer tevreden over

Product: Laxihub GO1 Draadloze Wifi Buitencamera

Super mooi servies van een goede kwaliteit, helaas 2 kopjes beschadigd maar dit is perfect door iBood/Jouwveilingen opgelost dus mega content

Product: Bjorn The Essentials Serviesset 36-delig Basalte

kort beoordeling alles was goed

Product: Huawei AX3 Pro Wifi 6 Plus Router Mesh Capable

Product was als Nieuw alleen de doos was wat beschadigt

Product: Rowenta Air Force Flex 460 Steelstofzuiger RH9299

Beste mensen,ik koop al jaren af en toe een aanbieding bij jullie. Deze keer een crohe vitalio douchesysteem, wat een genot, en dat voor 25 procent van de winkelprijs. Ik haal het altijd op,en als kers op de taart zijn ze ook nog eens hartstikke aardig. De groeten Paul

Product: Grohe Vitalio Start Douchesysteem