Hennesschel

Hennesschel Veilingen biedt elke dag een divers aan van verschillende artikelen waaronder elektronica, gereedschappen, huishoudelijk, schoenen, kleding, gadgets, enzovoort. Via deze pagina kunt u elke dag de veilingen zien die ik aanbied. Ook kan u de beoordelingen van eerdere klanten over mij bekijken. Wij zijn ook altijd op zoek naar diverse partijen om te kunnen aanbieden op Jouwveilingen.

  • Brengt dagelijks een gevarieerd aanbod.
  • Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel.
  • Gespecialiseerd in een groot aanbod van diverse consumenten artikelen.

Aidaplein 35
2402SX Alphen a/d Rijn

hennesschel@xxxxx.com
0172-xxxxxx

9.2
2284
01-06-2015
2131

89

64

Mooie nette lamp goed verpakt alles toppie

Product: ELRO Energiebesparende Bouwlamp op Statief 30 W

komt juist op tijd, zo u misschien al weet deze toestellen zijn verplicht in België .

Product: Fito ASD-10 Mini Rookmelder Batterij levensduur 10

Goed ontvangen en doet het prima

Product: Sandisk Ultra Micro SDXC 128GB UHS-I + SD Adapter

Goede kwaliteit.Goed verpakt.Snel verstuurd.Prima.

Product: Netatmo Healthy Home Coach

Hallo Hennie, Wederom keurig verpakt en snel verzonden

Product: Vans off the Wall Portemonnee

Zeer mooi shirt,origineel dus mooie aanbieding.

Product: LACOSTE Sweater met rits SF1550 00 PQ6 Grijs M 38

Prachtig shirt !Mijn zoon is er blij mee.

Product: Lacoste Sweater met rits SH3292 YPW Rood Maat 3

Product: Swiss Military Hanowa 6 5233 Mannen Horloge