Hennesschel

Hennesschel Veilingen biedt elke dag een divers aan van verschillende artikelen waaronder elektronica, gereedschappen, huishoudelijk, schoenen, kleding, gadgets, enzovoort. Via deze pagina kunt u elke dag de veilingen zien die ik aanbied. Ook kan u de beoordelingen van eerdere klanten over mij bekijken. Wij zijn ook altijd op zoek naar diverse partijen om te kunnen aanbieden op Jouwveilingen.

  • Brengt dagelijks een gevarieerd aanbod.
  • Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel.
  • Gespecialiseerd in een groot aanbod van diverse consumenten artikelen.

Aidaplein 35
2402SX Alphen a/d Rijn

hennesschel@xxxxx.com
0172-xxxxxx

9.2
2706
01-06-2015
2535

104

67

Niet best het werkt niet, londanks de aantal batterijen

Product: Impuls 7 LED's Hoofdlamp

Hallo Hennie, Wederom keurig verpakt en snel verzonden, leuke en handige gadget.

Product: Heineken Formula 1 Creditcard Flesopener F1

Snelle levering, goede kwaliteit!

Product: Zensation Stone Washed Zalm Lits-Jumeaux 240 X 200

Het product werd snel geleverd. De doos was wat beschadigd maar dat wist ik. De stiften zijn perfect en zo heb ik voor een klein prijsje supergoede sharpies.

Product: Vilstift Sharpie 0,5 en 0,9 Assorti Doos à 20 stuk

Geweldige schoenen, geen pijntjes bij het inlopen. Goede schacht

Product: NoGRZ Dames Outdoorlaarzen Maat 41

Precies wat het zei; leuk partijtje markthandel. Netjes verzonden en goed verpakt. Niks mis mee.

Product: Leuk Partijtje Goede Markthandel #3

Goed product en snelle levering ☺️ dank u

Product: Vitality Pur All Year Dekbed 240x200 cm

Prachtige broek geleverd, met labels nog aan de broek.

Product: Cars Jeans Chapman Regular Blue Black Maat 31-32

Hallo Hennie, Wederom keurig verpakt en snel geleverd.

Product: Luume Led Light 2 in 1 Light with Fan