Hennesschel Veilingen

Hennesschel Veilingen biedt elke dag een divers aan van verschillende artikelen waaronder elektronica, gereedschappen, huishoudelijk, schoenen, kleding, gadgets, enzovoort. De klant staat bij ons hoog in het vaandel, wij zullen altijd proberen om in alle redelijkheid de klant 100% tevreden te stellen.Via deze pagina kunt u elke dag de veilingen zien die ik aanbied. Ook kan u de beoordelingen van eerdere klanten over mij bekijken. Wij zijn ook altijd op zoek naar diverse partijen om te kunnen aanbieden op Jouwveilingen.

  • Brengt dagelijks een gevarieerd aanbod
  • Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel
  • Gespecialiseerd in een groot aanbod van diverse consumenten artikelen

Aidaplein 35
2402SX Alphen a/d Rijn

hennesschel@xxxxx.com
06169xxxxx

8.9
538
01-06-2015
482

37

19

ben er blij mee kan het karaat er goed mee beoordelen was goedkoop en ben er blij mee

Product: Juweliers Loep met Verlichting - 30x22 en 60x12

Prachtige minihelikopter, alles zit erop en eraan!

Product: R/C Bestuurbare Helikopter 2 Kanalen CAN Lights

Ongekend fijn apparaatje, erg goede FM ontvangst en een verbazingwekkend volume!!!

Product: Zwarte T508 LED stereo FM radio Speaker USB

Prima!

Product: Easy Fix Laser Levelpro 3

Leuke veilingen en snelle bezorging. Nu nog het beloofde (€ 7,- terug storten) en ik ben voor 100% tevreden Peter Plomp uit Amersfoort

Product: Smart Peephole Viewer Deur kijkgaatje

Hartstikke mooi netjes afgeleverd

Product: Groene 2.0 USB Stick 8GB

Deze was ook heel snel geleverd

Product: Zwarte 2.0 USB Stick 8GB

Deze was heel snel geleverd

Product: Paarse 2.0 USB Stick 8GB

Heb al eerder met deze leverancier te maken gehad en ben zeer tevreden over correctheid en serviceverlening.

Product: Full HD Sport ActionCam M500