Hennesschel

Hennesschel Veilingen biedt elke dag een divers aan van verschillende artikelen waaronder elektronica, gereedschappen, huishoudelijk, schoenen, kleding, gadgets, enzovoort. Via deze pagina kunt u elke dag de veilingen zien die ik aanbied. Ook kan u de beoordelingen van eerdere klanten over mij bekijken. Wij zijn ook altijd op zoek naar diverse partijen om te kunnen aanbieden op Jouwveilingen.

  • Brengt dagelijks een gevarieerd aanbod.
  • Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel.
  • Gespecialiseerd in een groot aanbod van diverse consumenten artikelen.

Aidaplein 35
2402SX Alphen a/d Rijn

hennesschel@xxxxx.com
0172-xxxxxx

9.2
2655
01-06-2015
2484

104

67

Levering was, zoals altijd bij Henneschel wel is, supersnel. Wel jammer dat de harde schijf nog van het type USB1 is en na 30 minuten schrijven op tilt slaat. Iets met oververhitting denk ik, daar hij erg warm wordt. Alleen bruikbaar voor kleine bestanden dus.

Product: Externe Harde Schijf 250 GB Design by F.A. Porsche

Top verkoper altijd behulpzaam, komt afspraken netjes na en zeer vriendelijk met goede producten

Product: Clarks Desert Boots Rust Brown Suede Maat 42

Hallo Hennie, Wederom keurig verpakt en snel verzonden. Is een leuke en handige cadget.

Product: Heineken Formula 1 Creditcard Flesopener F1

Ja, gewoon een eerlijke en goede aanbieder!! Aanrader.

Product: Tenson Jess Hemd Heren Light Brown Maat L

Goede prijs voor mooie borden. 1 bord had een beschadiging maar dat stond ook in de advertentietekst dus geen verrassing.

Product: 6 Stuks Wedgwood Edme Plain Dinerbord 26 cm

Uitstekend snel verstuurd en ontvangen.

Product: Xqlite LED Statief Bouwspot 50w/3000 LM Ip65

in alle opzichten een succes

Product: Lacoste Sport Polo Blauw Maat XXL

Mooie bril en zit lekker

Product: Polaroid Zonnebril PLD6031/S Zwart

Heerlijk afkoelen met warm weer en makkelijk te verplaatsen. Neem hem ook mee naar de slaapkamer.

Product: Aqua Laser Mini Air cooler Moodlight in 7 Kleuren

Er is een wereld voor mij open gegaan!!

Product: 6 Pakjes Swirl Brilpoetsdoekjes 50 Stuks