Hennesschel

Hennesschel Veilingen biedt elke dag een divers aan van verschillende artikelen waaronder elektronica, gereedschappen, huishoudelijk, schoenen, kleding, gadgets, enzovoort. Via deze pagina kunt u elke dag de veilingen zien die ik aanbied. Ook kan u de beoordelingen van eerdere klanten over mij bekijken. Wij zijn ook altijd op zoek naar diverse partijen om te kunnen aanbieden op Jouwveilingen.

  • Brengt dagelijks een gevarieerd aanbod.
  • Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel.
  • Gespecialiseerd in een groot aanbod van diverse consumenten artikelen.

Aidaplein 35
2402SX Alphen a/d Rijn

hennesschel@xxxxx.com
0172-xxxxxx

9.2
2224
01-06-2015
2074

87

63

Super blij mee !! Wat zal me kleine jongen verast worden op 5 dec

Product: Robot Gear2 Bestuurbare Robot 40 cm met AB

Netjes verpakt en snel geleverd.

Product: Hartvormige Labello Geschenkset

Hallo Hennie, Wederom keurig verpakt en snel verzonden

Product: 4 Verschillende Wenskaarten met CD Merry Christmas

Bestelling netjes afgeleverd. Goed verpakt en onbeschadigd

Product: Mathable Deluxe Wood Rekenvariant van Scrabble

Snelle en goede levering

Product: 3 Disc Now That's What I Call Christmas

Snelle en goede levering

Product: Pop-up Boek Kerst

Snelle en goede levering

Product: Pop-up Boek Kerst

Snelle en goede levering

Product: Dames Portemonnee met Polsriem

Snelle en goede levering

Product: Christmas kerstverlichting String 100LED 230V

Top top top dat apparaat zit als gegoten op mijn kop.

Product: Veho ZB-6 on-ear Draadloze Bluetooth Hoofdtelefoon