Hennesschel

Hennesschel Veilingen biedt elke dag een divers aan van verschillende artikelen waaronder elektronica, gereedschappen, huishoudelijk, schoenen, kleding, gadgets, enzovoort. Via deze pagina kunt u elke dag de veilingen zien die ik aanbied. Ook kan u de beoordelingen van eerdere klanten over mij bekijken. Wij zijn ook altijd op zoek naar diverse partijen om te kunnen aanbieden op Jouwveilingen.

  • Brengt dagelijks een gevarieerd aanbod.
  • Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel.
  • Gespecialiseerd in een groot aanbod van diverse consumenten artikelen.

Aidaplein 35
2402SX Alphen a/d Rijn

hennesschel@xxxxx.com
0172-xxxxxx

9.2
2332
01-06-2015
2176

92

64

Prachtige bluetooth oordopjes, ze lijken wat groter, maar in gebruik is het een super goed produkt. Het geluid is echt zuiver, voor zowel muziek luisteren als telefoongesprekken voeren. Zelfs bij wind kan je het geluid nog goed horen.

Product: Edifier TWS2 Draadloze Bluetooth Oortelefoons

Supermooi horloge! Netjes bezorgd.

Product: Ragstar Horloge Roze in Giftbox

Gordijnen verduisteren de ruimte goed waar ze voor bestemd waren.

Product: Lifa Living Gordijnen 300x250 Taupe Ringen

Super dekbedovertrek. Mooi zachte stof en is bovendien ook lekker warm.bij koude nachten. Super tevreden over

Product: ​Sleep4u Katoen Dekbedovertrek Duvet Cover Krajni

Prachtige jeans overhemd. Het is zacht van stof en ik kan het goed aan vd lente en zeker in de zomer. De maat is prima past mij perfect

Product: Lee Button Downn Jeans Overhemd Maat S

snelle levering

Product: Teasi Pro Fiets en Wandelnavigatie

Produkt zoals omschreven. Goede kwaliteit, snel geleverd.

Product: Mr Safe Telescopische Ladder 13 Treeds Soft Close

Goed ontvangen moet nog testen

Product: Electrische Ongediertebestrijder

Super mooi gitaartje. Pas mooi bij de collectie. Heel blij mee.

Product: Miniatuur Gitaar Trash City Alien Orders

Waren niet de kabels die ik echt nodig had. Kabels werken wel.

Product: 5 Stuks USB-C kabel met Dubbele C Aansluiting