Hennesschel Veilingen

Hennesschel Veilingen biedt elke dag een divers aan van verschillende artikelen waaronder elektronica, gereedschappen, huishoudelijk, schoenen, kleding, gadgets, enzovoort. De klant staat bij ons hoog in het vaandel, wij zullen altijd proberen om in alle redelijkheid de klant 100% tevreden te stellen. Via deze pagina kunt u elke dag de veilingen zien die ik aanbied. Ook kan u de beoordelingen van eerdere klanten over mij bekijken. Wij zijn ook altijd op zoek naar diverse partijen om te kunnen aanbieden op Jouwveilingen.

  • Brengt dagelijks een gevarieerd aanbod
  • Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel
  • Gespecialiseerd in een groot aanbod van diverse consumenten artikelen

Aidaplein 35
2402SX Alphen a/d Rijn

hennesschel@xxxxx.com
06169xxxxx

8.9
753
01-06-2015
680

44

29

Heel mooi blauw turkoois armbandje, luxe verpakt. Niet duidelijk of het echte of namaak is maar op het oog hetzelfde mooie heldere blauw. Echt een heel mooi cadeautje

Product: Moederdag Tip!! Leuk Armbandje Blauw

nieuwe set, viel alleen qua grootte van de producten wat tegen (leek groter op de foto), maar producten prima

Product: Moederdag Tip!! Dove Giftset Speciaal voor jou!

Mooi apparaat stukken groter dan verwacht dus erg tevreden, ok met de extra accessoires, en bedankt voor de combiverzending. super

Product: 36 Watt Gel Curing UV Lamp Jiadi met Accessories

een goed product en een tevreden klant, vrg cor

Product: Digital LCD Automatische Pols Bloeddrukmeter

een waardeloos ding gerbruiksaanwijzing niet te begrijpen

Product: Led Pary Light

Heel mooi reisset met prima producten voor onderweg. Heel fijn merk van zuivere ingrediënten en fijne geuren

Product: L'Occitane Best Of Provence Zes Delig

Glazen zeep, altijd leuk. Goede kwaliteit van bekend merk.

Product: 4 Doosjes Pears Soap van ieder 2 x 100 gram

LIEVE HENNIE? Weer een koopje. Vrouwtje blij, man hoopt!!! Groetjes, hector.

Product: Moederdag Tip!! Lucky Fine Lipliner Pencil set

Beste Hennie, PRACHTIG!!! groetjes, hector.

Product: 20 Stuks Helderwitte Zachte gastendoekjes 30x32 cm

Gewoon als brievenbus post verzonden.Zo iets breekbaars.Heb wel mijn geld terug gehad maar daar ging het me niet om. Wilde graag de doos hebben en er was geen vervanging. Ben er nog boos om.

Product: Limited Edition Anastasia-Beverly Glow Kit Sun Dip