Hennesschel

Hennesschel Veilingen biedt elke dag een divers aan van verschillende artikelen waaronder elektronica, gereedschappen, huishoudelijk, schoenen, kleding, gadgets, enzovoort. Via deze pagina kunt u elke dag de veilingen zien die ik aanbied. Ook kan u de beoordelingen van eerdere klanten over mij bekijken. Wij zijn ook altijd op zoek naar diverse partijen om te kunnen aanbieden op Jouwveilingen.

  • Brengt dagelijks een gevarieerd aanbod.
  • Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel.
  • Gespecialiseerd in een groot aanbod van diverse consumenten artikelen.

Aidaplein 35
2402SX Alphen a/d Rijn

hennesschel@xxxxx.com
0172-xxxxxx

9.2
2294
01-06-2015
2141

89

64

Ziet er mooi uit, en goed aangekomen.

Product: Professional Sebastian Horloge in Giftbox

alle artikelen waren weer perfect. hartelijk dank

Product: Uomosapiens Italy Armband in Giftbox

nu eerst de beste wensen en ga 2020 gewoon lekker door zo

Product: Silverlit Hyperdrone Racing Kampioen Set #Filmpje

Bedankt Hennie, zoals altijd lekker snel en in zeer goede staat ontvangen en weer in gebruik gesteld. Nog de beste wensen voor het komende jaar, dat deze voorspoedig gezond en gelukkig mogen wezen, maar vooral heel veel plezier gewenst. Met vriendelijke groeten Gerard

Product: 8GB USB Stick 2.0 in Vorm van een Sleutel

Super leuk item, geeft echt enorm veel licht .... wreed content :D

Product: Luca Lighting Lichtsnoer Kerstman 240 Lampjes

deze tracker wou ik kado doen maar kan niet opgeladen worden heb eergisteren een mail gestuurd met deze vermelding maar tot op heden geen reactie.

Product: Smartwatch Activity Tracker

Hallo Hennie, Wederom keurig verpakt en snel verzonden

Product: Mathable Deluxe Wood Rekenvariant van Scrabble

Topschoenen voor een prachtige prijs. Zitten perfect.

Product: Bata Walkline ACT154 W Veiligheidsschoenen Maat 48

Gewoon goed. Ga zo door.

Product: Lacoste Sweater met rits SF1550 00 PQ6 Grijs M 40