Hutten Veilingen

Wij zijn een jong en actief bedrijf en bieden altijd de beste deals aan. Onze hoofdzaak is het opkopen van restpartijen AA kwaliteits producten welke u ook dagelijks kunt vinden op jouwveilingen.nl, in onze winkel en diverse andere kanalen. Ons aanbod wisselt wekelijks en wij willen u hier graag van mee laten profiteren. Waarom duur kopen als het ook goedkoop kan? Bij Hutten Veilingen en Luvleedeals staat prijs en kwaiteit hoog in het vaandel, tevreden klanten is voor ons het belangrijkst. Is een product niet goed of niet naar wens zoeken wij altijd een oplossing die het beste bij u past. De klant is koning klinkt als een oud begrip maar voor ons een dagelijkse uitdaging dit begrip in een hoog vaandel te houden.

  • De beste deals voor AA kwaliteits producten.
  • De klant is koning.
  • Wekelijks nieuwe aanbiedingen.

Watervliet 101
2134VV Hoofddorp

huttenveilingen@xxxxx.com
06462xxxxx

8.6
168
01-02-2015
142

13

13

Noch niet in gebruik Mvg, Wan Coumans

Product: Dispy zeepautomaat en navulverpakking.

Mooi product, snelle verzending

Product: Uniek en origineel T-shirt van Michael Jackson m S

Goed product, snelle verzending

Product: Auto omvormer 12V naar 230V twv €59,95

Het product voldoet aan de eisen, duurde iets langer dan verwacht voordat het bezorgd is. Jammer dat er niet op een bericht werd gereageerd.

Product: Uniek en origineel T-shirt van Michael Jackson XXL

ziet goed uit maar nog niet in gebruik wan coumans

Product: Steakmessen - 6-delig met snijplank twv €19,95

Hallo Robert, Keurig verpakt en snel verzonden, alleen jammer slechte kwaliteit, na 1 keer dragen, scheurde kraag er voor 3 kwart, bij het uittrekken van het shirt.

Product: Uniek en origineel T-shirt van Elvis Presley mt XL

Robert,het is een prachtige jas,en degene die hem nu heeft gekregen is er ontzettend blij mee.Jammer dat ze er niet in grotere maten zijn. Mvg.

Product: Human Nature (ANWB) Nadir Tech Jack Maat M

Goed product

Product: Resident Evil - Vendetta (Blu-ray)

Dit is mij tweede jas is nieuw.is een hele fijne jas groetjes

Product: Human Nature (ANWB) Otto - Tech jack- Heren S

Trage levering. Zou vorige week maandag zijn verstuurd, kwamen deze week woensdag pas aan. Tevens was de enveloppe beschadigd door de hangertjens.

Product: 4 stuks dames lingerie