Karo-Art

Zeer regelmatig zijn wij aanwezig op deze veilingsite en altijd met prachtige aanbiedingen. De producten die wij aanbieden zijn altijd nieuw. Het kan goed zijn dat de verpakking lichte sporen van gebruik verraadt maar de meeste producten verpakken wij opnieuw in stevig karton. De producten zelf worden nog eens verpakt in zogenaamd bubbeltjesplastic zodat er geen vervoerschade kan ontstaan.  De producten die wij op deze site veilen zijn namelijk al een keer eerder besteld maar niet goed genoeg bevonden. Dit komt over het algemeen omdat men bij het ophangen of neerzetten tot de conclusie is gekomen dat het product niet overeenkomt met de rest van de inrichting.

Perfecte producten in absolute nieuwstaat verdienen een tweede kans. En waarom dan niet aangeboden voor een absolute bodemprijs.  Profiteer nu!

  • Bekend van TV
  • Nummer 1 in wanddecoratie en kamerschermen in Nederland
  • Klanten beoordelen ons op onze website met een 8.7

Cederstraat 10
2023WS Haarlem

tessa@xxxxxxxx.nl
023-7xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

9.5
4
30-08-2018
4

Schilderij arriveerde helaas met 2 gebroken frames een 3e deel had een beschadigde hoek en een vlek. Foto's gestuurd naar aanbieder en er werd een zonder problemen een nieuwe gemaakt en opgestuurd, waar de ontvanger reuze blij mee was. Dus prima after sales service

Product: Schilderij metalen wereld 200x100cm 5 delen

helemaal goed, formaat paste precies op een verloren muurtje, Top

Product: Schilderij - Godin van de zon 100x50cm 5 delen

staat erg mooi in de eetkamer. erg tevreden

Product: De kleur van goud. canvas op kurk 120x80cm

Het zit nog ingepakt gaat er pas uit als mijn bureau er staat als scheiding tussen eet en woon gedeelte ga ik deze gebruiken.

Product: Vouwscherm - In het wit 135x172cm 3 delig