KTC Kuiper Trading

KTC Kuiper Trading is een handelsonderneming waar U een grote diversiteit aan veilingitems kunt vinden. Zo veilen wij via Jouwveilingen.nl o.a. Faillissements-en Restpartijen, Goederen afkomstig uit Woning ontruimingen en Nalatenschappen. Dit laatste betekend dus dat we niet alleen nieuwe maar ook tweedehands artikelen veilen. Bij de nieuwe goederen kunt u o.a. Elektronica, Sieraden en Horloges, Gereedschap, Gadgets en wat er maar op ons pad komt vinden. Bij de tweedehands artikelen is het assortiment zeer groot, denk bijvoorbeeld aan een hele inboedel na een woning ontruiming of een (postzegel)verzameling uit een nalatenschap.

Wij wensen U veel plezier toe bij het bieden op onze kavels!

  • Dagelijks op jacht naar nieuwe veiling items
  • Klantvriendelijkheid hoog in het vaandel

Steekterweg 61
2407BE Alphen a/d Rijn

bkuiper@xxxx.nl
06520xxxxx

9.1
1403
01-03-2013
1289

61

53

Beste Bert, Artikelen in goede orde ontvangen en redelijk snel Nu kan ik mijn klus vrienden een leuke kleinigheid geven.

Product: 3x Click-on Magnetic Bracelet

Wij weten hoe het zit :) netjes afgewikkeld

Product: Incerun Hoodie maat XL

prima kussens, slapen heerlijk

Product: 2 Stuks 'Bamboo' Kussen - Geheugenschuim

Netjes op tijd en goed verpakt geleverd, niks te klagen.

Product: Samsung Micro SD 16GB + SD Adapter

Meerdere items als samengevoegd pakket ontvangen. Super verpakt, goed aangekomen en naar volle tevredenheid werkend. Op naar de volgende veiling.

Product: HDMI Switch met 3D Ondersteuning twv.€46,95

mooie kraan, wordt gebruikt als wisselkraan,zodat de andere gereviseerd kan worden.

Product: Mengkraan Matchroom (4)

Onbeschadigd en snel geleverd.

Product: Regendouche + Slang - Universeel

Beste Bert, Heb het artikel in goede orde ontvangen, het werkt naar behoren, maar een breedstraler zou ik het niet willen noemen.Wat wel weer prettig was dat het redelijk snel bij mij thuis was.

Product: LED Verstraler 10W Veel Licht maar Energiezuinig

Top!1 goed merk en al in gebruik genomen. fijn dat ze fabrieksmatig al opgeladen zijn, als ze aankomen, dus direct gebruiken

Product: 2x Ultrafire 18650 3.7V 6000mAh Rechargeable