KTC Kuiper Trading

KTC Kuiper Trading is een handelsonderneming waar U een grote diversiteit aan veilingitems kunt vinden. Zo veilen wij via Jouwveilingen.nl o.a. Faillissements-en Restpartijen, Goederen afkomstig uit Woning ontruimingen en Nalatenschappen. Dit laatste betekend dus dat we niet alleen nieuwe maar ook tweedehands artikelen veilen. Bij de nieuwe goederen kunt u o.a. Elektronica, Sieraden en Horloges, Gereedschap, Gadgets en wat er maar op ons pad komt vinden. Bij de tweedehands artikelen is het assortiment zeer groot, denk bijvoorbeeld aan een hele inboedel na een woning ontruiming of een (postzegel)verzameling uit een nalatenschap.

Wij wensen U veel plezier toe bij het bieden op onze kavels!

  • Dagelijks op jacht naar nieuwe veiling items
  • Klantvriendelijkheid hoog in het vaandel

Steekterweg 61
2407BE Alphen a/d Rijn

bkuiper@xxxx.nl
06520xxxxx

9.1
1834
01-03-2013
1682

78

74

Alles in nieuwstaat ontvangen. Waar ik op heb geboden heb ik ook met een snelle levering ontvangen! Dank je wel.

Product: Mix Partij Diverse (118)

prachtige ringen , zeer tevreden, bedankt.

Product: 12x Ring Edelstaal - 21mm - Mix Soorten

top kabel voor een superprijs

Product: €59,70 - Purelink HDMI < > HDMI met Ethernet

erg tevreden

Product: Parker Vector (49)

Hallo Bert, de 50 boortjes komen goed van pas bij de hobby. goed verpakt en snel geleverd, bedankt en tot een volgend keer.

Product: 50-delige Borenset - Titanium Gecoat

Keurig verpakt en snel verzonden.Een nuttige cadget

Product: Voorkom Oververhitting > Cooling Pad voor Laptop

Keurig verpakt en snel verzonden

Product: 17x Muursticker - Div. Soorten twv. ca. €200,-

Hay Bert, Dank voor de prachtige kleding, een prachtige kavel!

Product: Partij Diverse Kleding - ca.35 stuks