KTC Kuiper Trading

KTC Kuiper Trading is een handelsonderneming waar U een grote diversiteit aan veilingitems kunt vinden. Zo veilen wij via Jouwveilingen.nl o.a. Faillissements-en Restpartijen, Goederen afkomstig uit Woning ontruimingen en Nalatenschappen. Dit laatste betekend dus dat we niet alleen nieuwe maar ook tweedehands artikelen veilen. Bij de nieuwe goederen kunt u o.a. Elektronica, Sieraden en Horloges, Gereedschap, Gadgets en wat er maar op ons pad komt vinden. Bij de tweedehands artikelen is het assortiment zeer groot, denk bijvoorbeeld aan een hele inboedel na een woning ontruiming of een (postzegel)verzameling uit een nalatenschap.

Wij wensen U veel plezier toe bij het bieden op onze kavels!

  • Dagelijks op jacht naar nieuwe veiling items
  • Klantvriendelijkheid hoog in het vaandel

Steekterweg 61
2407BE Alphen a/d Rijn

ktc-outletshop@xxxx.nl
06520xxxxx

9.1
2149
01-03-2013
1972

88

89

past mooi bij de kraan wagens

Product: Kenworth Kraanwagen 1: 47 (1)

past mooi bij de ander hulp dienst wagen

Product: Simca Unic S.U.M.B. Sneeuwschuiver - Solido

past mooi bij aders brand weer auto

Product: CPI Fontaines Brandweerauto 1:50

Hoi Bert, de magneet contacten zijn keurig in de juiste verpakking en binnen enkele dagen binnen. zoals altijd weer keurig verzorgd. bedankt en tot volgend keer. mvg. arie

Product: €59,85 > 3x HOME EASY MAGNEETCONTACT

Perfecte aanbieder ! Toen ik aangaf dat de gekochte pen leeg was kreeg ik per omgaande een compleet nieuwe pen in plaats van een vulling. Deze aanbieder kan ik dus zeker aanbevelen.

Product: Parker Vector (49)

Beste Bert, Arikel redelijk snel ontvangen en tevreden heb inmiddels enkele ervan al in gebruik. Verder tevreden over het verloop

Product: Partij Diverse Bevestigingsclips

Product voldoet aan de verwachting en was zeer goed verpakt. Dankjewel.

Product: Draadloze Infrarood Thermometer -50 tot 380 graden

ben tevreden

Product: Partijtje Diverse Modelauto's (75)

de verzendingen van trading daar word aandacht aan besteed

Product: Laat je Verrassen!!! twv. Minimaal €150,-

prima

Product: Intenso USB-stick - 32 GB