KTC Kuiper Trading

KTC Kuiper Trading is een handelsonderneming waar U een grote diversiteit aan veilingitems kunt vinden. Zo veilen wij via Jouwveilingen.nl o.a. Faillissements-en Restpartijen, Goederen afkomstig uit Woning ontruimingen en Nalatenschappen. Dit laatste betekend dus dat we niet alleen nieuwe maar ook tweedehands artikelen veilen. Bij de nieuwe goederen kunt u o.a. Elektronica, Sieraden en Horloges, Gereedschap, Gadgets en wat er maar op ons pad komt vinden. Bij de tweedehands artikelen is het assortiment zeer groot, denk bijvoorbeeld aan een hele inboedel na een woning ontruiming of een (postzegel)verzameling uit een nalatenschap.

Wij wensen U veel plezier toe bij het bieden op onze kavels!

  • Dagelijks op jacht naar nieuwe veiling items
  • Klantvriendelijkheid hoog in het vaandel

Steekterweg 61
2407BE Alphen a/d Rijn

ktc-outletshop@xxxx.nl
06520xxxxx

9.1
2404
01-03-2013
2213

97

94

Best wel grappig ding

Product: Clingo Parabolic Sound Sphere

Jammer dat ik er te laat achter kwam dat ze allemaal al ver over tijd waren. was mijn eigen schuld had ik maar goed moeten lezen.

Product: 95x Knoopcel Batterij > 7 Verschillende Maten

De buurman was er zeer blij mee voor het verpleeghuis!

Product: 100x Zoemer Elektronisch - 12V

Prachtig kikkertje!

Product: Parastone Freaky Frogs - Verzamel ze Allemaal

Snel gelevert alleen jammer dat er geen info bij stond over de usb sticks.

Product: 5x USB Stick 128GB

Ik vind 't grappig me kids keken me aan of ik gek was geworden Werkt wel versterkt bastonen klinkt mobiel minder schel Dat plakding voor je mobiel aan te plakken is niet heel plakkerig

Bedankt voor de snelle levering en product was netjes verpakt. De USB-stick werkt prima. Ben zeer tevreden.

Product: 5x USB Stick 128GB

Gek met katten en ben erg blij met het exemplaar, en kwam erachter dat er nog veel meer bestaan Mag met variatie komen hoor!!!!top!!!

Product: Parastone WhimsiClay Cats - FLAMENCO 15425

goed kan anders niet zeggen

Product: Something Blue - Verzamel ze allemaal (17616)