LogicTrading

Vanwege het plezier wat wij altijd hebben gehad in het verleden met beurzen, uitverkopen maar ook zeker met veilingen vonden we het nu tijd om bij Jouwveilingen aan te sluiten.

LogicTrading verkoopt artikelen uit overstock artikelen met open of beschadigde doos daarom kunnen we tegen zeer gereduceerde tarieven aanbieden.

  • Snelle en correcte afhandeling
  • Super leuke items
  • Breed assortiment

Westeind 8 A
5245NL Rosmalen

info@xxxxxxxxxxxx.nl
06-53xxxxxx

8.2
20
23-10-2019
17

3

Mooi weerstation, heel blij mee!

Product: Balance 433 mhz radiogestuurd weerstation met sens

K vind het bestek een top artikel En het Ziet er ook nog erg mooi strak uit

Product: Sola bestekset berlijn 39 delig

Er zitten veel kabels bij die ik zeker kan gebruiken en de doos was goed dichtgemaakt.

Product: Mixdoos mooie kabels

Sommige verpakkingen waren open waardoor het nog niet zeker is of het allemaal werkt. Doos was wel dicht bij ontvangst.

Product: Doos vol speelgoed

Slecht . Is niet wifi of Bluetooth Alleen compettebol met konig .scherm Dus hier heb ik niks aan

Product: König 2,4 GHz Draadloze Camera Buiten VGA Zwart

Keurig verpakt en snel verzonden

Product: König Wekkerradio met buitensensor

Dit was echt een koopje

Product: Belkin Rockstar Audio en Lightning Splitter

leuke computer, kleinzoon speelt er graag mee

Product: Comfy EasyPC

Beste Logic, Product in goed orde ontvangen jammer ik had het niet goed gelezen kan er niets mee. De levering was redelijk snel en in orde

Product: Samsung Galaxy Tab 4 10.1 Book Cover Wit