Malima Veilingen

Wij houden ons bezig met alle nieuwe, trends, gadgets en speelgoed voor jong en oud. Zowel voor binnen als buiten.
Wij leveren uit eigen voorraad en versturen vanuit ons eigen magazijn.
Veel plezier tijdens de veilingen die wij organiseren op Jouwveilingen.nl

  • Levering uit eigen magazijn
  • Verzenden binnen 3 dagen
  • Wij bieden goede service

Kromme Spieringweg 474
2141AP Vijfhuizen

info@xxxxxxxxxxxxx.nl
06224xxxxx

8.7
170
13-09-2017
151

9

10

geen op of aanmerkingen

Product: 12 pakjes Batterijen Panasonic 1,5V AA

De pen viel tegen. Eerst de website moeten opzoeken om erachter re komen hoe alles hoorde te zitten en toen schreef hij niet, ook de reservevulling deed het niet.

Product: Think Ink Pen

Mooie kwaliteit!

Product: Soepkom I love Amsterdam

Beste Marco, Leuk setje en redelijk snel in mijn bezit gekregen

Product: 4 delig Badkamer & Toilet set Zwart

Amsterdam is prachtig!

Product: 6 stuks puzzels van 100 puzzelstukjes.

Kleinzoon dolblij mee!

Product: Emoji broodtrommel geel

Marco heeft altijd hele mooie artikelen. Goede kwaliteit en dat voor die spotprijs! Dank.

Product: jute touw kerstboom met LED verlichting

Beste Marco, Bedankt voor de snelle levering kon ze met de kerst goed gebruiken. Jammere ios enkel dat super extra niet op ging, ze waren behoorlijk snel leeg en dat voor een nieuw product. Verder had ik best wel wat meer verwachting van wat ik zag, maar de vervaardig datum kon ik niet vinden. Mijn Beste wensen voor U en de Uwen dat het een voorspoedig en gezond jaar mag worden. Met vriendelijke groet gerard Steenbergen

Product: 8 pakjes Kingever AA Batterijen

Snel geleverd. Zag eruit als op de foto. Prima verpakt. Ik zal zeker weer van deze verkoper kopen.

Product: Kist met 100 bouwblokken

Ledlicht is perfect. Is aanteraden. Ga zo door

Product: Kurk met8 LED lichtsnoer voor in wijnfles