Malima Veilingen

Wij houden ons bezig met alle nieuwe, trends, gadgets en speelgoed voor jong en oud. Zowel voor binnen als buiten.
Wij leveren uit eigen voorraad en versturen vanuit ons eigen magazijn.
Veel plezier tijdens de veilingen die wij organiseren op Jouwveilingen.nl

  • Levering uit eigen magazijn
  • Verzenden binnen 3 dagen
  • Wij bieden goede service

Kromme Spieringweg 474
2141AP Vijfhuizen

info@xxxxxxxxxxxxx.nl
06224xxxxx

8.7
150
13-09-2017
133

7

10

ik heb geen mondmaskers bestelt dus kan ik ook niet beoordelen

Product: 10 stuks gezichtsmasker

Hallo Marco, Wederom keurig verpakt en snel verzonden

Product: 4 stuks Deurstopper Leeuw 22 cm

werken naar behoren doen wat ze moeten doen

Product: 50 stuks 3 Laags mondmaskers

Prima

Product: Grill- en barbecuedoekjes

leuk als boekensteun gebruikt :)

Product: 4 stuks Deurstopper Leeuw en aap 22 cm

Hallo Marco, Wederom keurig verpakt en snel verzonden, en erg grappig

mooie complete set

Product: FERM laminaat-reparatieset

Mooie en handige set