Pandjeshuis RealLife Leeuwarden

RealLife Leeuwarden

Over de kelders 4
8911JE Leeuwarden

info@xxxxxxxxxxxxxxxxxx.nl
05884xxxxx

6.6
9
12-10-2017
6

3

1 Puntje er af voor de late bezorging, verder niets dan lof. Hoop dat deze aanbieder nog vele horloges op deze veiling inbrengt. A+

Product: Casio Endifice EFR-555-1AVUEF

gebruikt satelliet ontvangen die erg slecht uitziet. Ik wil dat jullie hiermee iets doen, want ik heb geen reactie van de leverancier ontvangen

Product: SAB Sky 4700 HD sateliet ontvanger + dubbele kop

dit artikel heb ik nooit onvangen?Wat kan ik hieraan doen? vr gr RE van west.

Product: Samson BT30 bluetooth adapter

erg lang moeten wachten op de bezorging(+10 dagen), verpakking was beschadigt, was niet blij. deze aanbieder verdient niet mijjn voorkeur.

Product: Denver Discman

Hallo Real Life, Het was heel snel geleverd en keurig verpakt Klasse Tot een volgend keer.

Reactie Pandjeshuis RealLife Leeuwarden
Beste, Goed om te horen dat het snel en goed is aangekomen. Nogmaals veel plezier met de aankoop!

Product: Griffin Ipad Air hoes

Mooie telefoons

Product: Gigaset A220 Dect telefoon set

Deze was super, bedankt om jullie verzendingstijd in het acht te houden.Zelfs naar België.Dit was een superleuke ervaring.Doe zo verder zou ik zeggen.

Beste Vicky, Bedankt voor de mooie recensie. Wij doen ons uiterste best om alles zo goed en zo snel mogelijk te versturen. Wij zijn erg blij dat alles goed is overgekomen. Wij wensen jou veel plezier met de gekochte artikelen.

Product: Samsung Galaxy J3 2016

Beste,ik was aangenaam verrast door de nieuwstaat van de smartphone Samsung Galaxy Prime.Geen krasje nog geen vingerafdruk.Een heel leuk toestel om met te werken.De verzending was ook binnen de beloofde tijd en dit zelfs naar België.Top dat jullie zich zelfs daar kunnen aan houden.Dit was mijn eerste ervaring op een veiling en ik ben heel blij om deze heel positief te mogen vermelden.

Product: Samsung Galaxy Grand Prime

Goed werkend uurwerk tegen een prima prijs.

Beste, Bedankt voor de mooie recensie. Wij zijn erg blij dat je tevreden bent met het gekochte artikel. Wij wensen jou veel plezier met het gekochte artikel. Mvg

Product: Pulsar Herenhorloge