S-Ocean B.V

Ondernemingsweg 2 b
2404HN Alphen aan den Rijn

iboodveiling2@xxxxx.com
0172-xxxxxx

8.8
130
17-08-2016
115

9

6

Niet tevreden, teleurgesteld in wat er effectief in de doos zat wat nuttig was.

Product: #1 Mega SurpriseBox (** BEPERKTE OPLAGE !! **)

Surprise box vol onbruikbaar materiaal, geen aanrader.

Toen ik de aanbieding zag van de IROBOT ROBOTSTOFZUIGER ROOMBAI7 was ik zeer sceptisch en achterdochtig, dit kon toch niet waar zijn ? Toch de gok genomen. Toen hij binnenkwam was ik enorm positief verrast. Alle onderdelen waren origineel en ongebruikt. alleen de verpakking was beschadigd, maar de apparatuur zelf niet. en nog het belangrijkste, hij doet het fantastisch !

Product: IROBOT ROBOTSTOFZUIGER ROOMBAI7

De mega surprise box was een mooie box met leuke spullen erin veel dingen voor kinderen de waarde was meer dan dat ik er voor betaald had zou het zo weer kopen

Een doos waarin een mondstuk van een Dyson stofzuiger in zat, terwijl die van mij net stuk was. Kwam dus heeel erg goed uit. Ook de jas is in dank afgenomen. Al met al was ik erg blij met de inhoud.

het item was defect de sensor deed het niet ik heb mijn geld terug gestort gekregen dus een perfecte service

Product: Umuzi Waste Bin With Sensor

Retour roomba gekocht en bleek een defecte accu te zijn. Omschrijving product was correct en verzending dit keer ook goed.

Product: iRobot Roomba 675 Robotstofzuiger RETOUR

Mooie Box leuke producten zou het zo weer kopen

Beste..... Ik heb een retour pallet bestellen die meeste is ongebruikt producten (defect) Tv scherm gebroken, 3 badkamer kasten zijn totaal kapot, toen ik karton open veel gebroken glazen vallen ik heb veel probleem gehad dat alles weggegooid echt jammer.

Product: iBood Magazijn Opruiming Retouren Pallet #01

Deze Kef speakers the erg zijn ongelooflijk goed en mooi van klank het lijk wel een compleet hifisysteem als je ze hoort spelen .Bedankt jouw veilingen dat zo iets moois voor zo weinig kan kopen Gr Rose Faber Boerhaavelaan 89 4904KD Oosterhout

Product: KEF EGG Active 2.0 Desktop Bluetooth Speaker Black