S-Ocean B.V

Ondernemingsweg 2 b
2404HN Alphen aan den Rijn

iboodveiling2@xxxxx.com
0172-xxxxxx

8.4
73
17-08-2016
62

5

6

EEN PRIMA PRODUCT JAMMER DAT HIJ NIET HELEMAAL COMPLEET WAS ER MISTE EEN VERLENGSTUK MAAR ZOALS GEZEGD HELEMAAL NIEUW. Anders had ik een 10 gegeven.

Product: Kärcher hogedrukreiniger K4

Leuk product, maar verscheurde doos. Al gebruikt door een iBood klant en geretourneerd, geleverd zonder de bijbehorend accessoires. Reden retour onbekend. Duurder dan iBood prijs. Acceptabel bij 50% flash, maar te duur voor een tweedehands retourproduct. Grote mond aanbieder en geen compensatie / retour voorstel gehad.

Product: Monster Firecracker Bluetooth Speaker - Rood

Erg gedateerde producten 1 van de smart lampen doet het niet.. Was zeker geen 55 euro waard helaas

Product: #1 iBOOD SurpriseBox (** BEPERKTE OPLAGE !! **)

Onlangs heb ik de Kinderzitje CP zwart rood gr 123 Isofix goed ontvangen alleen het was ontzettend stoffig moest het even goed schoon maken wel zo mooi om als cadeau te geven. En er zat een sticker op geplakt van art. defect/beschadigd en met pen bijgeschreven kliksysteem werkt niet. Nu is mijn dochter met vakantie en weet niet of dit werkelijk defect is of niet. Heb normaal geen problemen met IBOOD dit is wel een kleine teleurstelling. Groet Lies Knegt

Product: Kinderzitje CP zwart rood gr 123 Isofix

Reageert niet op mijn bericht. Healthtracker is niet te gebruiken omdat de app niet meer te downloaden is. Je kan het dus niet meer instellen.

Product: Healthspan Nutricoach activity tracker

Ik wilde nog 1 overdosis met 8 stuks bestellen maar dat is niet gelukt terwijl mij verteld is dat er nog genoeg op voorraad waren, voor de rest is de eerste kevering top gegaan en het product was zeker prima in orde

Product: 8x LED TL SubstiTUBE Star + 8x LED-starter (60cm)

Drone gekocht die als open doos/demo-model werd verkocht. Bleek bij aankomst inderdaad al gebruikt want doos beschadigd en drone al geactiveerd. Alles zag er verder prima en onbeschadigd uit en hij werkt goed. Van de drie bijgeleverde accu’s bleek er een niet te werken maar daarvoor kreeg ik, na een telefoontje, een tegemoetkoming (of als ik had gewild geld retour bij terugsturen). Prima prijs voor een zo goed als nieuw toestel en tevreden over de aftersales service.

Product: DJI Mavic Pro DRONE Alpine Limited Edition - Wit

Helaas bleek bij aankoop dat het product niet meer op voorraad was. Heb mijn geld erg snel retour ontvangen.

Product: Climadiff CLIMA17 Mobiele Airco

Mooie klok. Goede prijs!

Product: Leff Tone Klok Rond RVS - Ø35 cm Wit

Zeer snelle levering van een goed verpakt pakketje. De hoofdtelefoon voldoet geheel aan de omschrijving en de verwachting die daaraan gesteld mogen worden. Bedankt. Steevast goede ervaringen met deze aanbieder.

Product: PRYMA 01 Headphone - Special Black/Cream