S-Ocean B.V

Ondernemingsweg 2 b
2404HN Alphen aan den Rijn

iboodveiling2@xxxxx.com
0172-xxxxxx

8.7
102
17-08-2016
91

6

5

Sodastream geleverd met al open en zo goed als lege cilinder, stond niet in omschrijfing. Dit gemeld maar tot op heden geen reactie.

Product: Sodastream SPIRIT STUDIO EDITION PINK BLUSH

Doos was gescheurd,mis 1 draadeind voor ophanging wc wn de spoelpijp was gescheurd. Maar altijd nog 30 euro goedkoper dan ergens anders. Dus de verpakking kan beter!!

Product: Inbouw reservoir drukknop

Was niet voorradig , fout voorraad beheer, dus geld terug gekregen.

Product: POPvintageBT creme dab bluetooth fm alarm retro

leuke aanbiedingen en snel geleverd

Product: REPLAY SHOPPER SHOPPER BAG WITH DOUBLE HANDLE

Leuke box, er zaten genoeg spullen in die ik kon gebruiken

Product: #1 Mega SurpriseBox (** BEPERKTE OPLAGE !! **)

Super blij met m’n tandenborstel

Product: Oral-B Genius 10000N

Zeer interessante box altijd leuk om uit te pakken er is altijd wel iets bij wat je kan gebruiken.

Product: Box VOL Retouren Elektronica en Meer! #13

Prachtige box stak veel in was zeer vlug geleverd.

Product: Box Vol met Retouren Divers

Philips HD8830/10 Volautomatische Espressomachine. Top machine deze is een moderne versie van wat wij hadden.

Product: Philips HD8830/10 Volautomatische Espressomachine