Stichting Basketball Veilingen

De stichting heeft ten doel het bevorderen van het Rolstoelbasketball in al haar verschijningsvormen in Purmerend en daarbuiten. Stichting Rolstoelbasketball Purmerend biedt mensen met een lichamelijk beperking de mogelijkheid om te kunnen sporten. Wat bovenal belangrijk is, is meer integratie binnen de sport wereld. Stichting Rolstoelbasketball Purmerend tracht dit doel onder meer te bereiken door: Het organiseren en het verzorgen van clinics, workshops en demonstraties.

Koningsvaren 87
1441SG Purmerend

info@xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.nl
06575xxxxx

8.6
11
21-06-2017
10

1

Ik heb nog steeds de bestelling niet ontvangen.

Product: Metalen reclameborden 59x39

goed bezig ik wacht op de volgende afbeelding

Product: Elvis Presley schilderij 74x54

geweldige afbeeldingen en goed verpakt prima tot de volgende keer

Product: Elvis Presley schilderij 66x46

Heel mooi goede kwaliteit en onbeschadigt over gekomen nogmaals bedankt Rob en natuurlijk snelle levering en goed verpakt.

Reactie Stichting Basketball Veilingen
Dank je wel

Product: Mooie beeld met adelaar

Heel mooi beeld Rob helemaal schade vrij over gekomen. Kwaliteit perfect. Bedankt hier voor Rob

Dank je wel

Product: Grote beeld van een meisje 46x17x18

Hadden wel beter verpakt kunnen worden. Na openen van het doosje vielen alle munten eruit.

Sorry de volgende keer zou het wel goed gaan. Groetjes Rob

Product: Munten uit China

Hadden wel beter verpakt kunnen worden. NA openen van het doosje vielen alle munten eruit.

Product: Munten uit Frankrijk

Geachte Rob. , M'n complimenten voor 't door U te veilen artikelen! Mvg, Tzaar

Dank je wel.

Product: Zilverkleurige Adelaar 32x30x18

zeer mooi beeld ben er blij mee staat hiet erg mopi

Dank je wel.

Product: mooie beeld van een danspaar 34x25x10

Beeldschoon en zijn geld dubbel en dwars waard.

Dank je wel.

Product: Prachtig zwaar beeld van glas adelaar