Stock & Trade Veilingen

Stock & Trade is actief als groothandel in consumentengoederen, business to business goederen en materiaal. Via ons uitgebreide netwerk kopen wij grootschalig partijen in. Door deze schaalgrootte zijn wij in staat onze producten tegen zeer scherpe startprijzen aan te bieden in de veiling.

  • Vanaf 't begin al aanbieder op JouwVeilingen
  • Sterk en breed georiënteerd netwerk
  • Snelle en correcte afhandeling van de transactie

Gestelsestraat 13
5582HE Waalre

veilingen@xxxxxxxxxxxxx.nl
040-2xxxxxx

9.3
488
01-11-2016
464

17

7

Geweldige aankoop voor een outlet prijsje. Super. Snelle en correcte afhandeling en verzending.

Product: Joseph Joseph Snijplanken set

Prachtig bekertje!

Product: Keltum drinkbeker verzilverd

Geweldig goed

Product: Konig Wereldontvanger

Prima verpakt en snel verzonden. Had hem niet nodig maar had per ongeluk op het bied knopje gedrukt op mijn tablet. Een nadeel met een touchscreen en het ontbreken van een "weet u het zeker" mededeling. Niets ten nadele van de aanbieder maar wel een punt voor jouwveilingen.nl

Product: König telefoon rescue kit

Helemaal Top, Duidelijke berichtgeving, snelle verzending en correcte afhandeling

Product: BAHCO Steekbeitelset, 6-delig

prima ontvangen, en al profijt van gehad ook

Product: Multifunctionele schouder-/fietstas

mooi apparaat en niet duur ga het binnenkort gebruiken

Product: Severin koffiezetapparaat

snelle levering en prima artikel

Product: Valueline plasmalichtbal

Heel mooi, jammer dat ik de tweede niet kon winnen, maar er komen er vast meer.

Product: König Vrijstaande Handdoekradiator

Uistekende service. Een bestelling bleek kapot bij ontvangst. Ik hoefde alleen een foto te maken en 2 dagen later had ik een ander exemplaar. Ik had verwacht dat het een lang moeizaam proces zou zijn, maar dat viel 100% mee. Zou blind weer bij hem bestellen

Product: Konig Lichtgewicht Statief