AA-Grade Veilingen (** TIP **)

  • Exclusieve artikelen
  • Verzending binnen 1 of 2 werkdagen!
  • Goede klantenservice

Ondernemingsweg 2 B
2404 HN ALPHEN AAN DEN RIJN

sale@xxxxxxxxxxxxx.be
0172-xxxxxx

8.3
7
26-01-2017
6

1

Er zit wat handel tussen, leuke retro radio. Maar van Trust een Tablet houder voor een specified merk meeleveren, je moet het maar net nodig hebben en dat is met meer items zo. Redelijke box maar kom er zeker niet uit qua aankoop.

Product: Huishoud Elektronica Box (** AANRADER !! **)

Artikel had lichte beschadigingen. Nog niet getest. In goede orde ontvangen.

Product: Philips HTB3560

Artikel zit nog in doos. Nog niet uitgetest.

Product: Grundig Food Processor UM 5040 - Premium Line -

Zo jammer. Ik was zo dichtbij, en toen kwam er een storing bij jouwveilingen. En een ongeldige veiling hiervan het gevolg. De volgende dag ging de prijs 2x over de kop. Zeer teleurstellend dus voor mij

Product: TomTom Runner Cardio GPS Sporthorloge t.w.v. 180,-

ik kan niets beoordelen, heb hem niet ontvangen in verband met een storing.

Product: Seinfeld Collectors Box "Giftset"