TMS Veilingen

Gespecialiseerd in het veilen van gadgets, electronica en soms iets met een vleugje erotiek. Door de jarenlange ervaring en technisch inzicht hebben wij een goed beeld van wat de consument graag zou willen zien in ons veilingaanbod. Wij proberen een zo gevarieerd mogelijk assortiment veilingen aan te bieden.

  • ​Gespecialiseerd in electronica
  • Ruime kennis van zaken
  • Gevarieerd aanbod

Vossenhol 23
5084HJ Biest Houtakker

veiling@xxxxxxxxx.nl
01358xxxxx

9.5
2
15-11-2016
2

Geachte Patrick, Voor mij prachtig, want het is een mooie aanvulling in het dagelijks gebruik, en de prijs zou ik zeggen: GRATIS GEKREGEN!!! BEDANKT, hector

Product: partij bestek

Beste Patrick, Ik kende er niets van. Voor mij, mooie vrouwen, ok, maar echt niet dat. een miskoop!!! Maar niet UW fout, dus service quotering. ! DUS QUOTERING

Product: Partij Porno videobanden