Veiling Inbrenger

In het magazijn aan de Goorkenseweg in Volkel is het alles behalve rustig. De magazijnstellingen zijn tot aan het plafond gevuld met allerlei spullen. De van origine textiel- en attractieverkoper van weleer veilt werkelijk van alles; van horloges tot make-up tot zelfs een tweepersoons vliegtuig. Volg onze veilingen dagelijks om niets te missen!

  • Groot aanbod van Kavels
  • Toegankelijk en behulpzaam

Goorkensweg 5a
5408SC Volkel

rinusjan@xxxxxxxxxxxxxxxx.nl
06243xxxxx

8.8
792
19-08-2016
697

58

37

Prima, snel geleverd

Product: 18x Karvan cevitam assortiment

Ja weer een perfecte levering, goed verpakt en snel geleverd.

Product: Vel postzegels postfris 1992

Al mijn gewonnen veilingen in goede staat ontvangen. Alles was goed ingepakt. En vooral een snelle levering. Ik ben tevreden. Ronald de Jong

Product: Vel postzegels postfris 1990

Toppertje en keurig verzonden.

Product: Smartwares RX1010-110 Tuinpaal - buiten - rvs - 11

Goed product Snel en netjes geleverd

Leuk product. Snel en goed geleverd

Product: Solar tuinverlichting per 2 stuks in doos

de bak voor afvoer voor wasmachines kan ook worden gebruikt voor je eigen Airco. Je kunt nu alle ramen sluiten met deze bak voor afvoer.

Product: Afvoerset condensdroger

Mooie deal, snel bezorgd en goed verpakt. Alleen jammer dat er 1 lamp (w.w. € 33,-) van het nieuwe pakket defect was. Nog een berichtje gestuurd maar helaas geen reactie op gekregen.

Product: Belkin WeMo LED Startpakket

Toppertje en ben ook blij de 2e te hebben. Mooi en goed verzonden. Geen krasje of deukje te zien.

Geen handleiding of kookboek zoals de beschrijving vermeld!!

Product: ProfiCook MKM 1074