Trading 23 BV

In ons magazijn in is het alles behalve rustig. De magazijnstellingen zijn tot aan het plafond gevuld met allerlei spullen. Wij zijn gespecialiseerd in het opkopen van partijen en die bieden wij voor zeer goedkope prijzen aan op deze site.

Specialisatie in snoep, drank, food, elektro, kussens en veel andere artikelen

  • Groot aanbod van Kavels
  • Toegankelijk en behulpzaam

Speekstraat 4 Hal
5408PV Volkel

info@xxxxxxxxx.com
06243xxxxx

8.7
1417
19-08-2016
1243

89

85

Niet zo bijzonder mooi, 1 was al stuk en voor de rest maar weggeven ... matig!!!

Product: 6x paas beeldjes waterglobe

beste lezer mijn beoordeling luid 100% top. waarom.ik kreeg mijn bestelling binnen helemaal kapot door verzending van de posterijen. ik mailde dit aan uw bedrijf en geen gezeur ik kreeg 2 dagen later gewoon een nieuwe parketje toe gezonden.dat noem ik top.vandaar 100%opitopie. groeten j.halsema

Product: 3x glazen stolp met figuur met led verlichting

heel erg leuk . en super snel geleverd

Product: emoij led lamp slinger

leuke stolpjes . snel geleverd

Product: 4 x decorate your own dome

prachtige hazen en super service

Product: 4 verschillende paashazen decoratie 47cm hoog

Beste Jan, Bestelling redelijk snel binnen jammer dat er een slot niet compleet was, maar na mijn melding aan U heeft U dit snel verholpen, bedankt nog voor deze goede service. Ben zeer tevreden over U als persoon. Groet Gerard

Product: 2x fietsenslot

Jammer dat ze niet verpakt waren en eruit zagen alsof ze al gebruikt waren

Product: 2 x ELVIS schilderij 25.5x25.5 cm

Jammer dat het geen discolampen maar "sneeuwvlokken" lampen waren

Product: 2x Discolamp E27 fitting

Ik heb ze nog niet ontvangen

Product: 24x aspen pilotenmuts ass.kleuren

Hoi, de verpakking was kapot. De dvd's vielen bijna uit de doos!Wel snelle levering. Vind het ook erg jammer dat ik in bijna elke dvd-box een paar dvd's mis. Had je op de veilingsite moeten vermelden, dat de dvd-boxen zijn compleet zijn! De dvd's die er wel in zitten zijn geweldig.

Product: 450 tot 500 DVD met speelfilms jaren 2008tot2012