Trading 23 BV

In het magazijn in Uden is het alles behalve rustig. De magazijnstellingen zijn tot aan het plafond gevuld met allerlei spullen. Wij zijn gespecialiseerd in het opkopen van partijen en die bieden wij voor zeer goedkope prijzen aan op deze site.

Specialisatie in snoep, drank, food, elektro, kussens en veel andere artikelen

  • Groot aanbod van Kavels
  • Toegankelijk en behulpzaam

Speekstraat 4 Hal
5408PV Volkel

info@xxxxxxxxx.com
06243xxxxx

8.8
1293
19-08-2016
1142

78

73

leuke kadootjes, voor een spotprijsje

Product: partijtje geparfumeerde papieren places

Heb na ontvangst ,doos geopend ,het was even schrikken , de melk opschuimer is gewoon vies niet helemaal schoon gemaakt ,heb daarna goed schoon gemaakt en pas in gebruik genomen

Product: Lavazza A Modo Mio losse melkopschuimer

Ik heb een B-grade product aangeschaft, doch een belangrijk onderdeel (ophangbeugeltije t.b.v. de stofzuigerzak) bleek afgebroken. Ik zal dus op zoek moeten naar een dergelijk onderdeel!! Dit zorgt ervoor dat ik niet tevreden ben over het geleverde product en dat vind ik erg teleurstellend!!

Product: Siemens VS06B1110 - Stofzuiger

Snelle levering. Ondanks dat de eetkamerstoelen goed waren verpakt, is 1 stoelen beschadigd aan de poot, is een hap uit. Heb voicemail ingesproken en telefoonnummer achter gelaten. Maar hij moet nog steeds mij terug bellen. Dus ga ik zelf maar weet bellen. Beetje jammer!

Product: Kuipstoel Eetkamerstoel DSW - zwart beuken - Set

Op tijd geleverd. Bij het uitpakken bleek het snijmes in delen gebroken te zijn. Moet dus een nieuw snijmes bestellen uit Italië. Het voordeel van een redelijke prijs voor deze molen is hiermee te niet gedaan.

Product: RGV Duetto Plus - Vleesmolen

goede product en op tijd in huis. Prima verpakt. Helemaal goed , dikke pluim voor trading 23 bv

Product: Morphy - Gerst elektronische peper- en zoutmolen s

Stofzuiger vlot geleverd ,ontbrak een onderdeel maar is perfect hersteld.zeer tevreden over deze aanbieder

Product: ROWENTA STOFZUIGER CITYSPACE RO2614EA

Top.

Product: 50 mondkapjes 3 laags

Goed mail contact, prachtig product. Goede aanbieder.

Product: Matrix GT700 4-takt bosmaaier & grastrimmer B (+)