Veiling Inbrenger

In het magazijn aan de Goorkenseweg in Volkel is het alles behalve rustig. De magazijnstellingen zijn tot aan het plafond gevuld met allerlei spullen. De van origine textiel- en attractieverkoper van weleer veilt werkelijk van alles; van horloges tot make-up tot zelfs een tweepersoons vliegtuig. Volg onze veilingen dagelijks om niets te missen!

  • Groot aanbod van Kavels
  • Toegankelijk en behulpzaam

Goorkensweg 5 a
5408SC Volkel

rinusjan@xxxxxxxxxxxxxxxx.nl
06243xxxxx

8.8
968
19-08-2016
854

67

47

super geweldig gereedschap goed kwaliteit voor een zachte prijs is nooits verkeert toch

Product: GAMMA minitool MT-170LCD + koffer en 60 accessoire

IK WAS BLIJ DAT IK ZE GEWONNEN HEB

Product: 5 Kilogram chocolade eitjes

lamp is stuk

Product: Arti Casa Touch lamp - Wereldbol

ik gebruik dus alleen de doekjes met alcohol

Product: 4x doosje met 40x anti kras doekjes

Voor 5 cmvan de buisjes eraf gehaald en de gespen vervangen door sluitingen en nu kan die mee op vakantie mooie kwaliteit campingkast

Product: MaxxTool - Campingkast - Zwart - 86x55x48

Super mooie lamp en een perfecte service na verkoop (1 glazen kapje was kapot bij levering en binnen een week een vervangkapje ontvangen) Super tevreden

Product: 1x EGLO verlichting Pesaro muur + plafondlamp

Nette service. Snel toegezonden.

Product: 1x Philips hare wand en plafondlamp

prachtige lamp we zijn er blij mee na bestellen snel in huis

Product: EGLO Peroni - Hanglamp - 4 Lichts - Chroom,

bsb

Product: Globo IKARA 56903-3

dvd

Product: 10x Kruisheng 300mm