Veilingkampioen Waalre

Stock & Trade organiseert onder dit account de veiling van restvoorraden en overstock uit hun eigen magazijn te Waalre. Ideaal om wat bij te verdienen de verkoop van onze partijen op bijvoorbeeld rommelmarkten of op Marktplaats.

  • Partijen handel
  • Winstpakkers
  • Afwisselend aanbod

Gestelsestraat 13
5582HE Waalre

veilingkampioen@xxxxx.com
04022xxxxx

9.1
104
16-12-2016
94

8

2

Top, mooie schoen

Product: Timberland sneaker, 44,5

Erg mooie sterke hertenleren hondenriem - mooie combinatie met bijpassende halsband

Product: Karlie Nordic lijn, M

Echt prachtige kwaliteit hertenleer - zacht sterk en mooie combinatie met de bijpassende riem

Product: Karlie Nordic halsband, L/XL

helaas was niet alleen de verpakking maar ook de voet van de lamp beschadigd

Product: Massive Vloerlamp Flemio

Goed en snel geleverd met al die feestdagen toppie .

Product: Smartwares IP Bewakingscamera

prima verzorgd maar wel een hele grote doos voor de computer muis

Product: Sweex Bedrade Muis Bureaumodel Wit

Mooie halsband, comfortabel voor hond, mooi geheel met bijpassende lijn. Mooi hertenleer, mooie kleur

Product als omschreven, snelle levering, uitstekende service. Top!

Product: Dutch Rose Bekers - 4 stuks

snelle levering

Product: Ferrari poloshirt voor kids, maat 152

snelle levering

Product: Ferrari poloshirt voor kids, maat 92