Yacht Veiling

Verkoop en veiling van luxe audio en video apparatuur.

  • Luxe Audio en Video Verkoop

Ondernemingsweg 2 b
2404HN Alphen aan den Rijn

yacht@xxxxxxxxxxxxx.be
0172-xxxxxx

5.8
4
14-03-2018
2

1

1

Heb deze switch gekocht. En heb hem thuis gekregen, en ook enkel de switch. Geen voeding of afstandbediening of een boekje. Plakband op de onderkant. de seal op het apparaat is ook verbroken en veel gebruikerssporen ook rammelt er iets van binnen. IR raampje denk ik want daar zit nu een rond gat. Heb met een andere juiste voeding de switch getest maar deze doet het niet en de ledjes voorop schijnen als een zaklamp zo fel. Ook het schakelen met de hand gat van 3 naar 4 en niet naar 1 en 2 . Dus die is gewoon stuk. Dit had ik bij de aankoop nooit verwacht. Wil ook gewoon mijn geld terug.

Product: Blackbird 4x1 HDMI Switch Toslink and Analog Audio

prima DVD-speler, echter geleverd zonder netsnoer. Lastig om daar een passende voor te vinden. Was ook niet genoemd dat deze ontbrak.

Product: Yamaha BD-S1900 High-end Bluray Speler (No Remote)

Het "demo" apparaat is eerder als voetbal gebruik dan als switch. Het is zwaar beschadigd aan de buitenkant en beplakt met kleefband?? Dit is bij aanschaf niet goed zichtbaar aangeboden. De omschrijving vermeld alleen "demo model"

Het product zou zonder adapter geleverd worden,maar de afstandbediening zat er ook niet bij.Daarbij komt dat de lampjes naar binnen liggen en zonder afstandbediening kan er niet geschakeld word2n tussen 2.0 en 5.1 geluid. Helaas heb ik er dus niets aan