Haceka Kosmos Tec RVS Toiletborstel

Categorie: Badkamer
EAN: 8711331251963

​Haceka Kosmos Tec RVS Toiletborstel. Hangend borstelgarnituur in metalen uitvoering. Inclusief borstel en voor het reinigen met uitneembare kunststof borstelhouder. Vindt u de Kosmos serie ook zo mooi. Combineer dan alle producten van Kosmos. De Kosmos lijn bestaat uit een collectie kranen, douchecabines, douchesets en alle mogelijke accessoires.

Stock & Trade Veilingen
Cijfer: 9.3 (687 beoordelingen)
Verkrijgbaar sinds: 12-12-2016

Productinformatie Haceka Kosmos Tec RVS Toiletborstel

Haceka Kosmos Tec RVS Toiletborstel. Hangend borstelgarnituur in metalen uitvoering. Inclusief borstel en voor het reinigen met uitneembare kunststof borstelhouder. Vindt u de Kosmos serie ook zo mooi. Combineer dan alle producten van Kosmos. De Kosmos lijn bestaat uit een collectie kranen, douchecabines, douchesets en alle mogelijke accessoires.

Specificaties:

  • Haceka Kosmos TEC
  • Artikel nr: 402420
  • Afmeting ca. 374x108x93mm
  • Materiaal RVS

Verpakking kan licht beschadigd zijn, artikelen 100% in orde en nieuw!