0

Haceka Kosmos Tec RVS Zeeppompje

Categorie: Badkamer
Deel:
EAN: 8711331251666

​Haceka Kosmos Tec RVS Zeeppompje. Geschikt voor HangOn muurbevestiging. Dit betekend dus dat u het zeeppompje ook kunt plaatsen zonder dat er gaten geboord moeten worden, hiervoor dient u wel de speciale lijm aan te schaffen (exclusief). Vindt u de Kosmos serie ook zo mooi. Combineer dan alle producten van Kosmos.

Lees meer

Waarom JouwVeilingen.nl?

  • Onafhankelijk veiling platform
  • 7 dagen per week nieuwe veilingen
  • Veiling onder toezicht van Curator
  • Betrouwbare score op Trustpilot
Aangeboden door:
Stock & Trade Veilingen
Cijfer: 9.3 (687 beoordelingen)
Geschiedenis:
Verkrijgbaar sinds: 12-12-2016

Helaas is dit product reeds geveild of verkocht in onze Flash Sale. Wilt u de volgende veiling of verkoop niet missen? Notificeer u dan nu in en wij houden u op de hoogte zodra dit product weer in een veiling of flash sale komt

Productinformatie Haceka Kosmos Tec RVS Zeeppompje

Haceka Kosmos Tec RVS Zeeppompje. Geschikt voor HangOn muurbevestiging. Dit betekend dus dat u het zeeppompje ook kunt plaatsen zonder dat er gaten geboord moeten worden, hiervoor dient u wel de speciale lijm aan te schaffen (exclusief). Vindt u de Kosmos serie ook zo mooi. Combineer dan alle producten van Kosmos. De Kosmos lijn bestaat uit een collectie kranen, douchecabines, douchesets en alle mogelijke accessoires.

Specificaties:

  • Haceka Kosmos TEC
  • Artikel nr: 402417
  • Afmeting ca. 164x90x99mm
  • Materiaal RVS
  • Flacon kunststof
  • Pomp metaal
  • Navulbaar reservoir
  • Inhoud reservoir ca. 25cl
  • Verdekte muurbevestiging

Verpakking kan licht beschadigd zijn, artikelen 100% in orde en nieuw!

Klantenservice

U kunt ons dagelijks bereiken via onderstaande informatie. Heeft u bijvoorbeeld vragen over de werking van onze website of ondervindt u hier problemen mee? Voordat u ons contact kunt u eerst even bij onze FAQ kijken of uw vraag daar wellicht bij staat.

0031 (0)172 74 90 29

Veilingmeester: Dhr. J. Kooiman
Ma t/m Vr van 09:00 - 17:00

backoffice@jouwveilingen.nl

Voor al uw vragen aan het hoofdkantoor
24/7 support

Kracht van JouwVeilingen

Om ons aanbod en de kwaliteit te kunnen waarborgen zijn dit de belangrijkste kenmerken van ons bedrijf.

  • 100% onafhankelijk veiling platform
  • Toegankelijke klantenservice
  • Verkoop aan particulieren en bedrijven
  • 7 dagen per week nieuwe veilingen
  • Veiling onder toezicht van Curator
  • 5-sterren reviews van klanten
  • Betrouwbare score op Trustpilot
  • Betrouwbare score op Kiyoh
Jouwveilingen, wij hebben je zoveel te bieden