Apple iPad 7th gen 32GB 10.2 inch WIFI 2019

Categorie: Computers & Tablets

Laagst verkochte prijs:
€201,00 (op 24-10-2021)

In nieuwstaat verkerende Apple iPad 7th-generation 32GB 10.2 inch WIFI 2019 in de kleur Space Gray. Deze iPad is slechts enkele keren gebruikt en heeft dan ook nauwelijks gebruikssporen en het scherm is geheel kras vrij! De iPad is 100% in orde en werkt zoals een (nieuwe) iPad hoort te werken. Wordt geleverd in originele doos zonder oplader.

Hutten Veilingen
Cijfer: 8.8 (344 beoordelingen)

Productinformatie Apple iPad 7th gen 32GB 10.2 inch WIFI 2019

Bekijk ook de foto's voor meer informatie.

Nice Name: iPad 7th-generation (WiFi only)
Family name: A2197
Group1: iPad
Group2: WiFi
Generation: 7
CPU speed: 2.33GHz
Screen size: 10.2 inch
Screen resolution: 2160x1620 pixels
Colour: Space Gray
Production year : 2019
Production week : 40 (October)
Model introduced: 2019
Capacity: 32GB

Naar mijn menig laad hij een beetje traag op maar kan ook aan mijn lader liggen.