iPad (4th generation) Wi-Fi + Cellular (MM)

Categorie: Computers & Tablets

Onbeschadigde iPad 4, wilt alleen niet updaten waardoor hij niet wilt opstarten. Iemand die handig is met Apple producten kan hier vast wel een oplossing voor vinden!

S-Ocean BV
Cijfer: 8.2 (40 beoordelingen)
Verkrijgbaar sinds: 17-08-2016

Productinformatie iPad (4th generation) Wi-Fi + Cellular (MM)

Hier is weer een tablet van dat ultrabekende merk uit Californi-yay. De iPad 4 Wi-Fi + Cellular (a.k.a 4G). Wederom gaan we niet vertellen wat je er allemaal mee kunt doen want dat weten jullie al lang al.

Een paar hoogtepunten: een krachtige A6X chip, 9.7-inch Retina display... TE GEBRUIKEN OP MOBIELE NETWERKEN, de kracht en gebruiksvriendelijkheid van iOS aan je vingertoppen en natuurlijk alle goede dingen die Apple te bieden heeft. Van iTunes tot de App Store: het is allemaal aanwezig. Dus als je een tablet zoekt en niet de allernieuwste wilt hebben dan is een refurbished by Apple iPad 4 Wi-Fi + Cellular de juiste keuze!

Komt zonder oplader!