Nexus 7 32GB Android 4.2 tablet

Categorie: Computers & Tablets

Het 7-inch touchscreen is op basis van een HD IPS paneel en heeft een resolutie van 1280x800 pixels met een dichtheid van 216 pixels per inch. De front-facing camera van 1.2 megapixels is prima om een foto mee te schieten, maar vooral ideaal voor Skypen of video-bellen. Komt zonder oplader of toebehoren.

S-Ocean B.V
Cijfer: 8.5 (161 beoordelingen)
Verkrijgbaar sinds: 06-09-2016

Productinformatie Nexus 7 32GB Android 4.2 tablet

LET OP! Het gaat hier om een retour goed, deze na retourzending niet meer getest. Wij kunnen dus niet garanderen dat dit product nog werkt, houd hier rekening mee tijdens het bieden.

De coulance regel vervalt op deze kavel, voor meer informatie lees onze garantievoorwaarden.

Er waren eens twee bedrijven die besloten om hun krachten te bundelen om een mooie, snelle, krachtige tablet op de markt te brengen. De een, Asus, nam de hardware voor zijn rekening. De ander, Google, de software. Het resultaat is deze prachtige Nexus, Latijn voor 'verbinding', welke draait op een 'kale' versie van Android 4.2 Jelly Bean. Dat wil zeggen, er zijn geen aanpassingen aan gedaan zoals veel andere fabrikanten dat doen door er bijvoorbeeld een eigen schil overheen te leggen. Jelly Bean is in vergelijking met zijn voorgangers sowieso al een stuk vloeiender en sneller, maar door de Tegra 3-soc van Nvidia, die vier processorkernen en een mobiele GeForce GPU bevat, is het helemaal een verademing. De processor wordt ondersteund door 1GB DDR3 werkgeheugen. Het 7-inch touchscreen is op basis van een HD IPS paneel en heeft een resolutie van 1280x800 pixels met een dichtheid van 216 pixels per inch. De front-facing camera van 1.2 megapixels is prima om een foto mee te schieten, maar vooral ideaal voor Skypen of video-bellen. De schitterende Nexus verbinden met internet kan via WiFi -b, -g en -n en verder beschikt de tablet nog over Bluetooth en NFC (Android Beam). De 4,325 mAh accu zorgt ervoor dat je minder vaak hoeft te laden en meer kunt doen: 8 uur HD video afspelen, 10 uur webbrowsen of e-readen en een ruime 300 uur standby staan. Niet alleen de accu is daarvoor verantwoordelijk, ook het gepantenteerde 4-PLUS-1™ design van de processor. Deze geeft je de beschikking over alle rekenkracht wanneer je het écht nodig hebt, en schakelt de processor in energiezuinige modus wanneer je niet zoveel rekenkracht nodig hebt.

  • Merk: Google/ASUS
  • Type: Nexus 7
  • Schitterende en krachtige 7-inch Android tablet
  • Resolutie van 1280×800
  • Back-lit HD IPS display
  • Krasbestendig 7-inch scherm
  • 1.2MP camera aan de voorzijde
  • Nvidia Tegra 3 quad-core processor, 1.3GHz
  • 1 GB DDR3 RAM
  • 32 GB interne opslag
  • Android 4.2 Jelly Bean
  • WiFi 802.11 b/g/n
  • Bluetooth
  • NFC (Android Beam)
  • USB: Micro USB
  • Microphone, Acceleratiemeter, GPS, Magnetometer, Gyroscoop
  • 4325 mAh batterij is goed voor: 8 uur actief gebruik/ HD video kijken, 10 uur browsen of e-reader gebruiken, 300 uur standby
  • Afmetingen: 198,5 x 120 x10,45mm
  • Gewicht: 340 gram