Wereldbol magnetische puzzel

Categorie: Kadotips

Laagst verkochte prijs:
€5,00 (op 15-11-2019)

Wereldbol magnetische puzzel

Veiling Inbrenger
Cijfer: 8.8 (1204 beoordelingen)

Productinformatie Wereldbol magnetische puzzel

Deze bolvormige puzzel is gemaakt van chroom en elk stuk is net iets afgerond om een raadselstuk ter wereld te vormen. Omdat de puzzel rond is, wordt elk puzzelstuk met magneten aan de globe bevestigd zodat de globe niet meteen uit elkaar valt. Een perfect cadeau voor puzzelliefhebbers, wetenschapsnerds, ruimteknuppels, geologen, wereldreizigers of iemand die gewoon van een goed interactief object houdt om op hun bureau te gooien voor wanneer ze hun gedachten van het werk moeten afleiden, is de bolvormige bol in chroom een Prachtig vormgegeven puzzel die zelfs als papiergewicht kan worden gebruikt vanwege zijn zware gewicht en solide bouw

Afmeting: circa 10,16x7,62x7,62 cm
Materiaal: verchroomd rvs
Kleur: chrome
Bestaande uit: 72 puzzelstukjes

winkelwaarde €79.90