B.Loved 18kt rosé goud plate armband (smal)

Categorie: Horloges & Sieraden

Uit het faillissement van een groot mode concern deze unieke handgemaakte armband van B.Loved. Deze prachtige roze goudkleurige armband van is een ware eyecatcher. De armband is gemaakt van edelstaal met een gouden coating.

Mabo Veilingen
Cijfer: 9.8 (356 beoordelingen)
Verkrijgbaar sinds: 26-07-2016

Productinformatie B.Loved 18kt rosé goud plate armband (smal)

De diameter van de armband is ongeveer 6 cm. De bovenste breedte is ongeveer 1 cm. Is gesigneerd binnenin de armband. Gemaakt van edelstaal met 18 karaat rosé goud.