B.Loved rosé gouden armband met zirkonia (Smal)

Categorie: Horloges & Sieraden

Uit het faillissement van een groot mode concern deze unieke handgemaakte armband van B.Loved. Deze prachtige rosé goudkleurige armband met zirkonia diamantjes is een ware eyecatcher.Gemaakt van edelstaal met een gouden coating. Deze prachtige armband is een stijlvolle accessoire dat perfect te combineren is met bijna iedere outfit!

Mabo Veilingen
Cijfer: 9.8 (356 beoordelingen)
Verkrijgbaar sinds: 26-07-2016

Productinformatie B.Loved rosé gouden armband met zirkonia (Smal)

De diameter van de armband is ongeveer 6 cm. De bovenste breedte is ongeveer 1 cm. Voorzien van talloze zirkonia diamantjes. Gemaakt van edelstaal met 18 karaat rosé goud. Gesigneerd aan de binnenzijde.