Herenschoenen van NL topmerk van Lier mt 41

Categorie: Kleding & Schoenen

Zeer fraaie lederen, handgemaakte herenschoenen van het Nederlandse topmerk van Lier!! Pak nu uw kans om een paar van deze kwaliteit schoenen te bemachtigen. De komende tijd zullen wij er nog enkele veilen voor u! Maar op=op!!

Hutten Veilingen
Cijfer: 8.6 (143 beoordelingen)
Verkrijgbaar sinds: 04-07-2016

Productinformatie Herenschoenen van NL topmerk van Lier mt 41

VAN LIER HERITAGE SINDS 1815

VAN SCHOENFABRIEK NAAR INTERNATIONAAL MERK

Er is een natuurwet die zegt dat al dat groots is, klein begon. Zo ook Van Lier. In het jaar 1815 lag aan de Langstraat in het Brabantse Loon op Zand, de werkplaats van de familie Van Lier. En het is daar -in het centrum van de toenmalige Nederlandse schoenindustrie- dat de familie Van Lier begon met het maken van schoenen.

Het ondernemersinstinct van Van Lier merkte op dat de concurrentie in de Langstraat hevig was. Dus begon Van Lier te innoveren. De familie reisde de wereld over op zoek naar de beste leerlooierijen voor het mooiste leer. Het fijne kalfsleer kocht Van Lier bij Le Puy in Frankrijk, sterk en stoer bewerkt leer kwam van Horween in Chicago, zoolleer uit Engeland en chic en modieus bewerkt leer uit Italië.

Nu de familie de mooiste grondstoffen had begonnen ze met het experimenten met productietechnieken, bewerkingsmethoden en speelde met kleur en textuur. Ontwikkelde nieuwe leesten die zowel chic als comfortabel waren, omdat Van Lier ook toen wilde dat de gegoede man waar voor zijn geld kreeg.

PAST, PRESENT, FUTURE

Die filosofie heeft het bedrijf gebracht waar het 200 jaar later staat. Van Lier neemt nog steeds af bij veel van de looierijen van toen. En blijft het ontwikkelen, spelen met kleur én experimenteren met pasvormen. Daarnaast heeft Van Lier inmiddels dus ook bijna 200 jaar ervaring extra en combineert de traditionele kennis met de moderne technieken. Zo levert Van Lier elke dag de schoen van morgen. Dat was toen al zo en daar verandert niets aan.