Luca Lighting Lichtsnoer Sneeuwvlok 480 lampjes

Categorie: Sint & Kerst
EAN: 8718861337082

Luca Lighting Lichtsnoer Sneeuwvlok 480 lampjes Warm Wit. Met deze indrukwekkende lichtster van Luca Lighting zorg jij voor een opvallende versiering tijdens de kerstdagen. De kabelverlichting gebruik je zowel binnen als buiten. De lampjes zitten namelijk veilig verwerkt in een rubberen koker die is bevestigd op een degelijk metalen framewerk.

Hennesschel
Cijfer: 9.2 (2156 beoordelingen)
Verkrijgbaar sinds: 12-12-2018

Productinformatie Luca Lighting Lichtsnoer Sneeuwvlok 480 lampjes

Met deze indrukwekkende lichtster van Luca Lighting zorg jij voor een opvallende versiering tijdens de kerstdagen. De kabelverlichting gebruik je zowel binnen als buiten. De lampjes zitten namelijk veilig verwerkt in een rubberen koker die is bevestigd op een degelijk metalen framewerk. Door de ruime omvang van 80 centimeter breed, bepaalt deze sneeuwster voor een belangrijk deel jouw kerstsfeer voor dit jaar.

Doos is iets minder.