Sinterklaas Veiling

Sinterklaas Veiling

Sinterklaas veilingen!

Bekijk
Sint Tip Sluban # 1
Bekijk
Houten Soldaat met glimmend kostuum 28 x 7 x 5 cm
Bekijk
Prachtig muziekdoosje 16 x 10 x 10 cm I Wish you
Bekijk
Kerstman zittend in kerstkrans+licht 24x15x8 cm
Bekijk
Sint Tip Sluban # 2
Bekijk
Sint Tip Sluban # 1
Bekijk
Sint Tip Sluban # 3
Bekijk
Kersthanger + 5 bellen die geluid maken 35 cm
Bekijk
Kerstauto+kado op dak Steen 11 x 8 x 5 cm
Bekijk
Kersthond trommel porselein 20 x 16 x 14 cm
Bekijk
Auto + Kerstboom 12 x 10 x 8 cm *
Bekijk
Led Kerstman Sneeuwpop-Hond Porselein 30 cm
Bekijk
Damast Servetten Franse Lelie Set 4 stuks
Bekijk
Kerst-Eskimo Steen 18 x 12 x 10 cm
Bekijk
Kerstbellen Set 5 stuks 3.5 x 3.5 cm
Bekijk
Kaars Notenkraker 16 x 8 x 5 cm Groen
Bekijk
Kaars Notenkraker 16 x 8 x 5 cm Blauw
Bekijk
Kaars Notenkraker 16 x 8 x 5 cm
Bekijk