VALENTIJN-TIP: Ketting van Dolce Luna t.w.v. €89

Categorie: Valentijnsdag

Uit de collectie van Dolce Luna komt deze bijzondere ketting van prachtige kwaliteit. Door gebruik van mooie materialen zoals Swarovski elementen wordt dit sieraad een bijzondere verschijning!

F&S Trading
Cijfer: 9 (1045 beoordelingen)
Verkrijgbaar sinds: 22-01-2018

Productinformatie VALENTIJN-TIP: Ketting van Dolce Luna t.w.v. €89

"Buy me once, love me forever" Volgens dat motto ontwierp een gerenommeerde Nederlandse designer/edelsmid de Dolce Luna-collectie. Zij deed inspiratie op tijdens haar reizen, voortdurend op zoek naar nieuwe materialen en motieven. De meest prachtige en exotische locaties die ze bezocht drukken duidelijk hun stempel op de collecties. Niet volgens de vluchtige modetrends, maar tijdloos en aansluitend bij een aantal krachtige waarden, zoals een duidelijk eigen uitstraling en allure van internationaal niveau. De handgemaakte sieraden zijn chique, en soms met een knipoog. Modieus, kleurrijk, stijlvol maar nooit schreeuwerig. Maar bovenal: met heel veel liefde gemaakt!