Veiling Website De Sieraderie Hoorn

Sieraden, horloges en de nieuwste trends vind je bij ons op jouwveilingen.nl. Vakmanschap, service en kwaliteit komen op de eerste plaats. Wij selecteren bij de beste fabrikanten de hoogste kwaliteit voor de scherpste prijs.... Lees meer
8
Trustscore
De Sieraderie Hoorn
Ramen 35
1621EK Hoorn
Doorzoek geschiedenis
Van tot

Echt zilveren venetiaans kettinkje 50 cm
Nieuw
Sluit vandaag om 20:12:30 Nog: 14 uur, 32 min en 9 sec
Openingsbod: € 1,-
Nieuw
Deel: Favoriet:

Echt zilveren venetiaans kettinkje 50 cm Breedte schakel 1 mm Venetiaanse schakels zijn vierkante blokjes Nederlands ge... Lees meer

Huidig bod: € 2,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 3,-
Verzendkosten: NL € 1,50
Biedingen
4:36 M. Van De Be... € 2,-
0:14 J. Van Der W... € 1,-
Sterling zilveren venetiaans kettinkje 45 cm
Nieuw
Sluit vandaag om 20:22:30 Nog: 14 uur, 42 min en 9 sec
Openingsbod: € 1,-
Nieuw
Deel: Favoriet:

Sterling zilveren venetiaans kettinkje in 45 cm Dikte schakel is 1 mm Venetiaanse schakels zijn vierkante blokjes Neder... Lees meer

Huidig bod: € 2,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 3,-
Verzendkosten: NL € 1,50
Biedingen
4:37 M. Van De Be... € 2,-
0:14 J. Van Der W... € 1,-
Echt zilveren gourmet kettinkje 50 cm
Nieuw
Sluit vandaag om 20:41:30 Nog: 15 uur, 1 min en 9 sec
Openingsbod: € 1,-
Nieuw
Deel: Favoriet:

Echt zilveren gourmet kettinkje 50 cm Breedte schakel 1 mm Mooie flexibele schakel Nederlands gekeurd ZII (835) komt ui... Lees meer

Huidig bod: € 1,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 2,-
Verzendkosten: NL € 1,50
Biedingen
0:16 J. Van Der W... € 1,-
Echt zilveren gourmet kettinkje 41 cm
Nieuw
Sluit vandaag om 20:53:30 Nog: 15 uur, 13 min en 9 sec
Openingsbod: € 1,-
Nieuw
Deel: Favoriet:

Echt zilveren gourmet kettinkje 41 cm Breedte schakel 1,5 mm Mooie flexibele schakel Nederlands gekeurd ZII (835) komt... Lees meer

Huidig bod: € 1,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 2,-
Verzendkosten: NL € 1,50
Biedingen
0:17 J. Van Der W... € 1,-
Sterling zilveren kettinkje 14 krt goud verguld
Nieuw
Sluit vandaag om 21:19:30 Nog: 15 uur, 39 min en 9 sec
Openingsbod: € 1,-
Nieuw
Deel: Favoriet:

Sterling zilveren gourmet kettinkje 14 karaats goud verguld Lengte 45 cm Veerring sluiting Flexibele schakel Nederlands... Lees meer

Huidig bod: € 1,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 2,-
Verzendkosten: NL € 1,50
Biedingen
0:19 J. Van Der W... € 1,-