Auto / Fiets & Motor

Auto / Fiets & Motor

Dagelijks veilen wij artikelen uit de automotive branche. Wij veilen deze artikelen in opdracht van curatoren en belanghebbende. Het aanbod is vrij divers en wordt dagelijks aangevuld. Bekijk het actuele veilingaanbod via deze pagina en bied ook mee.

Cordo Trendy fietsmand
NIEUW
Sluit vandaag om 20:00:00 Nog: 12 uur, 44 min en 35 sec
Openingsbod: € 5,-
NIEUW
Deel: Favoriet:

Met het mooie weer opkomst, miststaat een heerlijk rondje fietsen natuurlijk niet. Komt deze Cordo fietsmand perfect va... Lees meer

Huidig bod: € 5,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 6,-
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
2:23 Y. Roosen € 5,-
V8 logo
NIEUW
Sluit vandaag om 20:34:00 Nog: 13 uur, 18 min en 35 sec
Openingsbod: € 1,-
NIEUW
Deel: Favoriet:

Door constante aanvoer van zeer diverse partijen goederen uit grote winkelketens en faillissementen veilen wij vandaag... Lees meer

Openingsbod: € 1,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
sportpakket voor de auto
NIEUW
Sluit vandaag om 20:52:00 Nog: 13 uur, 36 min en 35 sec
Openingsbod: € 1,-
NIEUW
Deel: Favoriet:

Openingsbod: € 1,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
Sleepkabel 3 ton 4 meter lang
NIEUW
Sluit vandaag om 21:14:00 Nog: 13 uur, 58 min en 35 sec
Openingsbod: € 1,-
NIEUW
Deel: Favoriet:

Openingsbod: € 1,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
Universele Telefoonhouder Auto Magneet
NIEUW
Sluit vandaag om 21:47:00 Nog: 14 uur, 31 min en 35 sec
Openingsbod: € 2,-
NIEUW
Deel: Favoriet:

Kleine draagbare mobiele telefoonhouder met een prachtig design. Dankzij de 360 graden rotatie is de hoek eenvoudig aan... Lees meer

Openingsbod: € 2,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 3,95
Biedingen