Bol.com retouren en overstock veiling | JouwVeilingen.nl

Bol.com retouren en overstock veiling

Aantal kavels: 40
Organisator: VJ Trading

25-03-2024 - 20:00 (en daarna)
Kyvol E20 Robotstofzuiger - Cybovac - Zwart
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 8720865602226
De Kyvol E20 robotstofzuiger biedt geavanceerde technologieën en intelligente functies voor een grondige en moeiteloze reiniging van jouw huis.
Retour
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Retour - Mouldking 17002 Crane App Besturing
Openingsbod: € 8,- | Aangeboden door: Mayooos | EAN code:
Retour - Mouldking 17002 Crane App Besturing.
C-Grade
Hometrainer - Indoorfiets Pro - Verstelbaar -Zwart
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code:
Ben je op zoek naar een verstelbare hometrainer? Dan is deze spinningfiets de perfecte keuze voor jou! Deze verstelbare spinningfiets is ideaal voor een cardio training en kan zowel binnen als buiten gebruikt worden. De hometrainer is afstelbaar waardoor je zelf kunt bepalen welke stand je het fijns...
Retour
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 13,90
Partijtje ongecontroleerde Bol.com retouren #101
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code:
Zie de foto voor alles wat erbij zit en baseer daar je bod op.
Retour
Mooie Elektrische Babywieg - Grijs
Introduceer je kleintje in de wereld van rustgevende en veilige slaap met onze prachtige elektrische babywieg in een elegante afwerking. Ontworpen met de meest veeleisende ouders in gedachten, combineert deze wieg functionaliteit met verfijnde esthetiek, waardoor het de perfecte toevoeging is aan el...
Retour
Partijtje ongecontroleerde Bol.com retouren #102
Retour
Partij 9x Ongeopende Bol.com Retouren
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: Mayooos | EAN code:
Partij 9x Ongeopende Bol.com Retouren.
Kyvol AF60 Airfryer - Heteluchtfriteuse 8 standen
Openingsbod: € 4,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 8720865602233
De Airfryer is de perfecte keuze voor gezonde en snelle bereidingen! Met zijn ruime volume kun je meer bereiden dan ooit, en het mooie kijkvenster laat je alles volgen. Probeer hem nu uit en ontdek hoe makkelijk gezonde maaltijden kunnen zijn!
Retour
Tommy Hilfiger Core slim fit polo - zwart -Maat XL
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 8719861584520
Tommy Hilfiger heren polo met Korte mouwen. Zwart Effen model met een Polo kraag gemaakt van 100% organisch katoen in een luchtige Pique kwaliteit. Met deze polo ben je eigenlijk altijd goed gekleed! Het materiaal rekt mee waardoor deze polo heerlijk draagt, maar door de kraag en afwerking oogt deze...
AXA Knop veiligheidscilinder Xtreme Security SKG3
Openingsbod: € 1,- | Aangeboden door: VJ Trading | EAN code: 8713249260419
Betrouwbare veiligheidscilinders Ultimate Security voor de gehele woning. Toepassing: voor buitendeuren

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd