Computers & Tablets

Computers & Tablets

Veiling van computers en tablets van diverse bekende en minder bekende merken. Zo veilen wij o.a laptops van Acer, Samsung en Sony en hebben wij regelmatig Apple iPads in de veiling. Volg deze veiling om niets te missen van het aanbod.

Star Trek Online - Gold Edition, Windows.
Nieuw
Sluit vandaag om 20:23:00 Nog: 11 uur, 38 min en 2 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 5,-
Nieuw
Deel: Favoriet:

Star Trek Online Gold Edition. Omdoos is beschadigd. Spel is nog geseald. T-shirt is nieuw. Wat u ziet is wat u krijgt. Lees meer

Huidig bod: € 5,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 6,-
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
3:21 M. Goed € 5,-
Lupus G1 3.5mm Surround Stereo Gaming Headset.
Nieuw
Sluit vandaag om 20:37:30 Nog: 11 uur, 52 min en 32 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 5,-
Nieuw
Deel: Favoriet:

Lupus G1 3.5mm Surround Stereo Gaming Headset Headband Headphone With Mic for PC. Lees meer

Openingsbod: € 5,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,95
Biedingen
Macbook Pro 15'' Hardcase with DVD Drive A1286
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:43:30 Nog: 11 uur, 58 min en 32 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 5,-
A-GRADE
Deel: Favoriet:

Met deze handige laptophoes voor uw MacBook PRO 15 inch beschermt u uw MacBook tegen krassen en stoten. Lees meer

Huidig bod: € 5,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 6,-
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
3:05 K. Van Genec... € 5,-
Logitech Touchmuis T400 rood/zwart
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:45:00 Nog: 12 uur, 0 min en 2 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 1,-
A-GRADE
Deel: Favoriet:

Logitech Touchmuis T400 rood/zwart. De nieuwe manier van navigeren - gebruik de mogelijkheden van Windows 8 optimaalDe... Lees meer

Huidig bod: € 6,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 7,-
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
7:33 B. Van Golde... € 6,-
7:33 P. Van De Wa... € 5,-
7:33 B. Van Golde... € 4,-
7:32 P. Van De Wa... € 3,-
7:32 B. Van Golde... € 2,-