Horloges & Sieraden

Horloges & Sieraden

Op zoek naar een mooi Rolex of een Michael Kors horloge? Wij veilen dagelijks mooie sieraden en horloges in onze online veiling. Hieronder staat het overzicht van vandaag. Staat er vandaag niets voor u bij dan is de kans groot dat we u morgen wel blij kunnen maken in onze dagelijkse veiling.

Parels Halsketting Plated Sluiting 54 parels
A-GRADE
Sluit vandaag om 20:01:00 Nog: 15 uur, 51 min en 0 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 16,-
A-GRADE
Deel: Favoriet:

Parels Halsketting Plated Sluiting 54 parels Lees meer

Openingsbod: € 16,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 3,95
Biedingen
Echt zilveren gourmet kettinkje 50 cm
Nieuw
Sluit vandaag om 20:03:30 Nog: 15 uur, 53 min en 30 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 1,-
Nieuw
Deel: Favoriet:

Echt zilveren gourmet kettinkje 50 cm Breedte schakel 1 mm Mooie flexibele schakel Nederlands gekeurd ZII (835) komt ui... Lees meer

Huidig bod: € 1,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 2,-
Verzendkosten: NL € 1,50
Biedingen
0:07 M. Dijkman € 1,-
Natuurstenen Hangers Set  12 stuks € 39,95
Antiek
Sluit vandaag om 20:17:30 Nog: 16 uur, 7 min en 30 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 3,-
Antiek
Deel: Favoriet:

Natuurstenen Hangers Set 12 stuks € 39,95 Lees meer

Openingsbod: € 3,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
Edelstalen hanger met Carbon fiber
Nieuw
Sluit vandaag om 20:26:30 Nog: 16 uur, 16 min en 30 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 3,-
Nieuw
Deel: Favoriet:

Edelstalen stoere hanger met Carbon fiber  Breedte 18 mm Hoogte 30 mm Dikte 4 mm Kan prima aan een rubberen koord gedra... Lees meer

Openingsbod: € 3,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 2,50
Biedingen
Echt zilveren gourmet kettinkje 42 cm
Nieuw
Sluit vandaag om 20:33:00 Nog: 16 uur, 23 min en 0 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 1,-
Nieuw
Deel: Favoriet:

Echt zilveren gourmet kettinkje 42 cm Breedte schakel 1 mm Mooie flexibele schakel Nederlands gekeurd ZII (835) komt ui... Lees meer

Openingsbod: € 1,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 1,50
Biedingen