Magazijn Veiling Diverse Goederen en Gevonden Voorwerpen Luchthavens

Aantal kavels: 19

16-09-2024 - 20:00 (en daarna)
Mystery Box Nieuwe Kleding
Mystery Box Nieuwe Kleding. In deze Mystery Box zitten allerlei leuke Kleding stukken voor o.a. uzelf, een ander of om door te verkopen!
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 7,75
Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase Black
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Apple AirPods Pro 1 met Oplaadcase Black. Net even anders, ook net iets beter: de AirPods Pro 2. Nog steeds met het kenmerkende witte uiterlijk, maar toch met een geheel vernieuwd ontwerp. Word geleverd zoals op de foto, zit niets...
Amazon Kindle Paperwhite Model J9G29R E-reader Zwa
Fresh ’n Rebel Draadloze XL Speaker 24 Watt RMS
Fresh ’n Rebel Draadloze XL Speaker 24 Watt RMS. De 24 watt RMS Fresh ’n Rebel draadloze XL speaker geeft je een supergoed geluid. Perfect voor een feestje of gewoon om thuis lekker van je muziek te genieten! 4 verschillende kleuren ledlicht en 5 verschillende modes. 2 van dezelfde boxen kunnen met...
EMPIRE GAMING Ruby Mid Tower PC-Behuizing Wit
EMPIRE GAMING Ruby Mid Tower PC-Behuizing Wit. De EMPIRE GAMING Ruby PC-behuizing is een medium tower ontworpen voor gamers die op zoek zijn naar een combinatie van stijl en functionaliteit. Geschikt voor ATX, mATX en ITX moederborden, biedt deze behuizing veelzijdigheid voor verschillende pc-config...
Houtbrander set incl. Opbergtas Pyrografie Machine
Houtbrander set incl. Opbergtas Pyrografie Machine. Pen voor Hout voor Hobby.
TOPMOVE Reistrolley 35 L, tot 15 kg Inhoud
TOPMOVE Reistrolley 35 L, tot 15 kg Inhoud. Voldoet aan de bepalingen voor handbagage van de meeste luchtvaartmaatschappijen
Echt Lederen Heren Schoudertas Donker Bruin
Echt Lederen Heren Schoudertas Donker Bruin. Schoudertas voor heren is gemaakt van hoogwaardig echt leer met een katoenen polyester voering, het is erg zacht, anti-kras en duurzaam.
2 Pack Philips USB flash drive 64GB, USB2.0
2 Pack Philips USB flash drive 64GB, USB2.0. De Philips USB Flash Drive is een betrouwbaar en stijlvol medium voor het opslaan en uitwisselen van al uw favoriete bestanden. Het dopje beschermt de USB-connector wanneer de drive niet in gebruik is.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 4,25
Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 9 Gen
Afkomstig van gevonden voorwerpen van een Luchthaven veilen wij deze Tablet Amazon Kindle Fire 7 " 9 Gen. Zit niets bij, dus ook geen oplaadkabel.
Afgelopen Veilingkosten: € 3,99 - Verzendkosten: NL € 6,75

C-Grade artikel Artikel is (licht) beschadigd
D-Grade artikel Artikel is gebruikt en beschadigd