Partijgoederen

Partijgoederen

Wij veilen in deze categorie partijgoederen voor particulieren en handelaren. U kunt hier mooie partijen kopen maar ook retourpallets. Hieronder staan de veilingen van de partijgoederen van vandaag.

 Pallet met diverse Retouren (niet getest)
Retour
Sluit vandaag om 20:26:30 Nog: 0 uur, 18 min en 30 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 1,-
Retour
Categorie: Partijgoederen
Deel: Favoriet:

Wij zijn met nieuwe aanvoer bezig, en daar hebben we plaats voor nodig, dus bieden we u in de gelegenheid om daarvan te... Lees meer

Huidig bod: € 287,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 288,-
Verzendkosten: NL € 40,-
Biedingen
20:02 C. Otto € 287,-
20:02 H. Ruiter € 286,-
20:01 C. Otto € 285,-
20:01 J. Dokter € 284,-
20:00 C. Otto € 283,-
20x Dames/Kinder trui, div. kleuren en maten
Nieuw
Sluit vandaag om 20:40:00 Nog: 0 uur, 32 min en 0 sec
BTW ARTIKEL
Openingsbod: € 9,-
Nieuw
Categorie: Partijgoederen
Deel: Favoriet:

20 x Dames- Kindertrui, diverse kleuren en diverse maten, leuke partij- of markthandel. Wij maken een leuke selectie vo... Lees meer

Openingsbod: € 9,-
Uw bod: ,00
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
Partij Retouren/Defecten/Beschadigd
E-GRADE
Sluit vandaag om 20:43:30 Nog: 0 uur, 35 min en 30 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 2,-
E-GRADE
Categorie: Partijgoederen
Deel: Favoriet:

In deze kavel veilen we diverse retouren en defecten o.a. Kenwood Mixer (hebben we geprobeerd en lijkt te werken) 2x me... Lees meer

Huidig bod: € 15,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 16,-
Verzendkosten: NL € 6,95
Biedingen
18:05 C. Janssens € 15,-
17:33 K. Van Genec... € 14,-
15:09 C. Janssens € 13,-
14:01 J. Teunis € 12,-
11:46 C. Janssens € 11,-
VERRASSINGSDOOS, VERKOOPWAARDE, MEER DAN € 100,00
A-GRADE
Sluit vandaag om 21:24:00 Nog: 1 uur, 16 min en 0 sec
MARGE ARTIKEL
Openingsbod: € 30,-
A-GRADE
Categorie: Partijgoederen
Deel: Favoriet:

VERRASSINGSDOOS MET EEN VERKOOPWAARDE VAN MEER DAN € 100,00. NIEUWSGIERIG GEWORDEN DAN BIEDT MEE EN LAAT U VERRASSEN DO... Lees meer

Huidig bod: € 30,-
Uw bod: ,00
Volgend minimaal bod: € 32,-
Verzendkosten: NL € 6,75
Biedingen
18:49 T. De Wilde € 30,-